Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicám alig akar enni!...

A cicám alig akar enni! Másnál is volt ilyen? Mi ilyenkor a teendő?

Figyelt kérdés
A héten betegeskedett szegény, hányt, és nem is nagyon volt széklete. Elvittem orvoshoz, de nem tudta megmondani, hogy mitől lehetett ez. Adott neki vitamint, meg paraffinolajat, meg szerinte normális, hogy nem akar nagyon enni a cicám, de én azért aggódom!
2013. dec. 28. 23:43
 1/7 anonim válasza:

Nekem is volt már ilyen:/ biztos valamit meg evett amitől elrontotta a hasát :/ igen ez normális,h nem akar enni hisz ha az ember 'beteg ő se kívánja a kaját.. de nyugi 1-2nap és enni fog:) de ha teszel ki neki kaját biztos fog enni belőle:)

Renélem tudtam segíteni.

jobbulást a macseknak:)

2013. dec. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Mi ilyenkor azt csináljuk, hogy tojás sárgáját, mézet és tejet keverünk össze neki kajának.

Ha nem hajlandó megenni, akkor ezt a mixet kis műanyag fecskendővel beleerőltetjük. Le kell fogni törölközővel vagy ilyesmivel. Kicsit durvának hangzik, de többször sikerült már így megmentenünk cicát. Ha minden jól megy másnap már jobban is lesz :) Jobbulást neki!

2013. dec. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Kaja az van kirakva neki, többfajta is, ha megéhezne! Tejet iszik mostanság egy keveset, meg ha falatonként elé rakom a sonkás szalámit, akkor abból eszeget kicsit, de remélem pár nap, és újra lesz étvágya rendesen! :)
2013. dec. 28. 23:58
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Mi ilyenkor elaltatjuk és eladjuk a kínaiaknak. Aztán jöhet egy új.
2013. dec. 29. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Most én is adtam neki tejjel elkevert tojást, fecskendővel, mert még mindig nem hajlandó enni! De furcsa, mert mintha lenne étvágya, nyalja a száját, ha elé rakok valamit, meg kéri is az ételt, de utána nem eszik belőle...Meg mintha eszegetné a macska almot! :S

Az orvos megnézte a fogait múltkor, azt mondta, hogy rendben van, de lehet, hogy az fáj neki, és azért nem eszik...nem tudom :S

2013. dec. 29. 14:24
 6/7 anonim válasza:
Mikori születésű cica? Mert ha idei késő nyári, akkor nem lehet, hogy a fogzás miatt gyengélkedik? :S
2013. dec. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
4 éves, az orvos szerint mérgezés! 7-8 injekciót kapott ma, nagyon remélem, hogy helyre fog jönni! Csak félek, mert már egy ideje tart ez nála, és az első orvos, akinél járt, szinte semmit sem csinált vele, vitamint adott csak!
2013. dec. 30. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!