Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy képesek valakik kizárólag...

Hogy képesek valakik kizárólag kinti macskát tartani?

Figyelt kérdés
Szerintem aki kizárólag kint tart macskát az ne is igazán szereti őket.

2013. dec. 30. 22:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
40%
A macskák bandája alkalmazkodik a környezet hőmérsékletéhez, ezért nem kell félteni a kinti cicákat, nem fáznak meg. Sokkal erősebbek, egészségesebbek mint a lakásban tartottak. Nekünk kinti cicáink vannak, van kuckójuk, ahová behúzódhatnak, emellett eljárnak vadászni, vagy ahova éppen kedvük tartja. A szőrük gyönyörű fényes, és jó súlyban vannak. Ezzel szemben anyukám benti macskái beteges, gyenge macskák, amiket ha ér egy kis huzat, már taknyosak. Vitaminozni, oltatni kell őket.
2013. dec. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Bundáját akartam írni, elnézést.
2013. dec. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Mi is kinn tartjuk a cicánkat, de fedett helyen tartózkodik, nincs kicsukva az udvar közepére. 3 éves gyerek mellett nem szeretnénk ha benn tartózkodna. Néha megengedjük, hogy bejöjjön 10-20percre, de aztán megy ki. Ha nem lenne gyerek, megengedném neki, hogy benn legyen, ha mást nem éjszakára, illetve télen egész napra, de a lányom egészsége a legfontosabb nekem. Egyrészt Gyesen vagyok, nem tudom biztositani, hogy a macska minden oltást, ami létezik be tudjam neki adatni.
2014. jan. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szia!:)

Szerintem elég rosszul közelíted meg, ha valaki kint tartja a macskáját, az nem azt jelenti, hogy nem szereti a cicát. Ha mindig eteti, gondoskodik róla, sokat kint van vele, alvóhelyet nyújt neki kint, a macska ugyanolyan boldog mintha csak bent lenne tartva..:)


Az meg szintén nem egészséges ha kinti-benti.. Kint télen a -10°c-ban nagyon fázni fog, ha egyszer kiengeded -10°c-ba majd a beengeded a melegbe..

2014. jan. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Azért bármennyira van kibélelve egy doboz nekik, nem lesz ott sem kellemes meleg.. nekünk a garázs teljesen zárt, ott van a kazán, és a garázsajtón van egy macskaajtó, szerintem ez a tökéletes megoldás, sosem fáznak, pár hét alatt mindegyikük megtanulta használni, ha wc-gond van, kimennek, bent van friss víz.. nyáron pedig jó hűvös :)
2014. jan. 4. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!