Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ivaros nőstény macskám 3....

Kor-Nelly kérdése:

Ivaros nőstény macskám 3. napja nem jött haza. Idegen emberektől fél, nem barátkozik. Mielőtt eltűnt a szomszéd kandúr ostromolta. Nőstény macskánál normális, hogy napokra eltűnik?

Figyelt kérdés

2014. jan. 6. 18:22
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Én meg tapasztalatból tudom, hogy nem gátolja meg a csavargást. Mint írtam a fentiekben a korábbi macskáim ivartalanítva is csavarogtak, de pár nap alatt előkerültek. (A tapasztalat felülírja a szakirodalmat) Ez az egy volt ivaros. Sajnos jan.3-án volt itthon utoljára.
2014. jan. 14. 16:18
 12/15 anonim ***** válasza:
értem, hát nagyon sajnálom!
2014. jan. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Szia. Mi történt a cicudal? Visszajött? Mert velem is ugyan ez a helyzet sajnos hogy 11 napja nem jött haza a cicám. Szinte a föld nyelte el. Sehol nem találom! :(
2015. márc. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Mi lett a cicáitokkal?
2016. ápr. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Nem lett meg. Sőt azóta egy ivartalanított nőstény cicám is eltűnt (pont egy éve). Szomszédokból is tűnögetnek el a cicák. Gondolom ennek "emberi" okai vannak...
2017. máj. 5. 16:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!