Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Létezik, hogy a képen lévő...

Létezik, hogy a képen lévő macskák négy hónaposak?

Figyelt kérdés
Az én macskám felnőtt korában is ekkora volt, szerintem ezek nem négy hónaposak. Nem bunkóságból kérdezem, de a macskám eltűnt adtam fel hirdetést, meg plakátoztam, hogy másfél éves, kistermetű, de akkor lehet ezért is nem jelentkeznek, mert ha ekkorák a négyh hónaposak, akkor az enyémet is kölyöknek nézhetik, én meg felnőttet keresek?
2009. nov. 30. 15:45
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
2009. nov. 30. 15:45
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem kicsit idősebbnek tűnnek.
2009. nov. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem létezik.
2009. nov. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

3 hete voltak 4 hónaposak, amikor az adatlapot kitöltötték.

Annak megfelelnek.

2009. nov. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

nekem ezek nem tnnek 4 hósnak, mert az én cicáim most 4 hónaposak, és ezekhez képest liliputiak :P

amúgy kiköpött olyan mint az anyuka cicám :D

2009. nov. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Már vagy két hete is megnéztem akkor is ugyanezek a képek voltak egyébként, de nekem is nagynak tűnnek. Most egy ideje ezen aggódok, hogy kölyöknek nézik az enyémet, de csak nem.
2009. nov. 30. 16:09
 7/11 anonim ***** válasza:

Hat, ha ezek 4 honaposak akkor gyonyoruek! Amugy lehet, van macskam, ami majdnem ekkora volt kolyokkent... Na jo, picit kissebb.

Amugy, azt a kepet nezve, amin a locsolokanna is van, siman lehetnek 4honaposak. Ott kimondottan kolyokmacska formajunak tunnek. Meg azon is, ahol ul a fiu (mert nincs mellenye) pont kolyokmacskaformaja van. Szeep. :) (Csak nagy a kep, nem latszik alapbol "egeszben". De ha lemented, es kicsit jicsinyitve nezed, lathato, hogy az egy kolyok.

2009. nov. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

jó nagyok lesznek, az enyém hat hónapos és fele ekkora, mondjuk ő kicsi is lesz nagykorára a szüleiből kiindulva.

Volt szomszédunknak egy éves korára akkora lett két macskája, hogy ha két ekkora macskát egmás mögé teszel centibe, és kilóba pedig legalább 8-9.:)

2009. nov. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Láttam már ekkora 4 hónapos macskát, de azok nagyon jól voltak tartva, pedig egy kis falun éltek, de bejártak velük az állatkórházba és a legjobb minőségű tápokat kapták.
2009. nov. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Elég változó ez a méret dolog. Az én 8 hetes cicámra pl. minden doki azt mondta, hogy maximum 5 hetes. A másik meg másfél éves kora ellenére mind méretileg, mind viselkedésileg olyan, mint egy kölyök(jó,nem 2hónaposra gondolok). A gének meg, az, hogy élete első heteiben mit és mennyit eszik biztosan közrejátszik. Lehet képen látható cicus szerencsés és nem szenvedett hiányt, az enyém meg lehet akár napokat is éhezett mielőtt hozzám került.
2009. dec. 2. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!