Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskánk mindig teherbe...

A macskánk mindig teherbe esik. Mit tegyünk az ellen hogy ez ne történjen meg? Az ivartalanítással tisztában vagyunk de mindig miután szül és másfél hónaposak a kicsinyei, teherbe esik.

Figyelt kérdés
2011. nov. 5. 19:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha ivartalanítással tisztában vagy, miért nem teszed meg? Más megoldás nincsen...
2011. nov. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Vannak fogamzásgátló tabletták is macskáknak. Mondjuk adtok neki egyet, nem esik teherbe, azalatt meg tudjátok műttetni.
2011. nov. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Az ivartalanítás sem mindig 100%. A rokonomék nőstényét már kétszer(!!!) ivartalanították, és már megint kiscicája van :).

Próbáljátok elzárni tüzeléskor.

2011. nov. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi a jó tanácsokat ;)
2011. nov. 5. 21:45
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Vemhesen is lehet ivartalanítani, úgyhogy ellés után, ha már a kiscicák nincsenek vele, nyugodtan vigyétek.
2011. nov. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
vagy ivartalanítsd őket vagy az auchanba tesco-ba stb.. lehet kapni kutya macska pelenkát és tedd rá vagy ragaszd be a pináját xDDDnajó ez hülyeség volt de megérte xD
2011. nov. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
A miénk is vemhesen lett ivartalanítva, bár még korai stádiumban.
2011. nov. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Vemhesen is lehet ivartalanítani. Az utolsó pillanatban is elvégzik a műtétet.
2011. nov. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kérdezőnek OFF: nem "teherbe esik" hanem vemhes lesz; nem "szül" hanem "fial vagy ellik", állatra ezeket használjuk ON: Gabica27: akkora marhaságot írtál, hogy az csak na. Ha kiveszik a belső nemiszerveket, mi a frásztól lenne vemhes? Se méhe, se petefészke. Vagy az orvos jól átvágott titeteket.
2011. nov. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
34%
előző válaszolónak: EZ NEM MARHASÁG!! Rokonunkkal esett meg, ráadásul a doki meg is mutatta a petefészket, amit kivett. Mégis vemhes lett a cica! Már 2x ivartalanították, Tiszavasváriban egyébként. Én nem tudom, hogy mit vett ki a doki, meg mit nem, de a méhét biztos nem. Most voltam ott, láttam a kölyköt...A rokonaim értelmes, tanult emberek, úgyhogy ha ők ezt mondták, én elhiszem nekik. Valószínű, a doki vett ki rossz dolgokat. Csoda, hogy még él a cica...
2011. nov. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!