Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 3 hónapos cicának lehet-e már...

3 hónapos cicának lehet-e már bolhanyakörvet venni?

Figyelt kérdés
Mert isznonyat bolhás.
2008. júl. 16. 14:14
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Bolhanyakörv nem a leghatásosabb (tapasztalat). Nyakba csöppentős ami tényleg használt nálunk eddig. Egyébként lehet!
2008. júl. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem is nagyon bolhás volt a cicám,mikor idekerült! mi olyan ampullát vettünk,ami kutyáknak való,nem is tudom,talán 1liter vízbe kell beleönteni(de cicának több víz kell,mert nagyon erős) és az egyből kiirtotta a bolhákat! a bolhanyakörvtől max leugrálnak a bolhák,vagy nem megy bele több...
2008. júl. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
47%
Ezt mind jó hogy leírtátok de nem a kérdésre a válaszoltatok! egyépként én úgy tudom 6 hónopos korig nem lehet de biztos rajta van hogy hány hónapos kortól!
2008. júl. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%
Én úgy tudom h 1 éves korig nem lehet. De a nyakörv tényleg nem hatásos! Vegyél Frontline-t, havonta kell rácsepegtetni és kiöli a bolhákat!
2008. júl. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy fürdetés sem ártana neki, bolhasamponnal vigyázva hogy ne menjen a szemébe szájába, aztán rakhatsz rá bolhanyakörvet, nem lesz tőle semmi baja, mi itt a menhelyen az 1 hónaposakra is raktunk, vannak olcsó fajta bolhanyakörvek amik valóban nem nagyon használnak, de 7-800 ft-ért már lehet kapni rendeset is.
2008. júl. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Hozzánk most került egy 3hónapos kiscica. Valahonnan elszökhetett, de volt rajta bolhanyakörv. Az orvos rögtön leszedte róla, mert egy éves koráig semmit nem szabadna rátenni. Szerintem te se tegyél rá.
2008. aug. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 mazolimail válasza:
én úgy tudom 6 hónapos koráig nem szabadna, de nem lesz amúgy semmi baja tőle. Egyetértek az előbbiekkel: nem használ, vegyél nyakra csepegtetőset
2009. okt. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!