Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ivartalnanítás után lány...

Ivartalnanítás után lány cicánál sérv lett, ez az orvos hibájából lehet?

Figyelt kérdés
5 napja műtötték, gallért visel, diónyi duzzanat lett a vágásnál, visszavittem, azt mondták, lehet, hogy sérv, kapott gyulladáscsökkentőt, de nem múlik. Volt már valakinél ilyen? Ezt nekik rendbe kell hozni?Több cicám volt, de mindig rendben volt minden, igaz nem is itt műtötték.A hasfalat nem jól varrták össze?
2014. jan. 21. 08:50
 1/7 anonim ***** válasza:
én megnézetném egy másik dokival is mert ez biztos, hogy nem normális. Valószínű valami belső varrat kinyílt és abban reménykednek, hogy majd megoldódik.
2014. jan. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ez teljesen normális,gyulladásban van,pár hét és leapad.Nálam ez 5 nőstényből 4nél volt és mindig visszahúzódott.
2014. jan. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

kedves 2. válaszoló! szerinted az normális, hogy egy hasi műtét után a seb gyulladásban van?

Margit! Nooormális????

Kváncsi lennék a véleményedre ha ugyanez a jelenség a te vakbélműtéted után lépne fel, akkor is normálisnak tekintenéd?

2014. jan. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen képzeld normálisnak mondható és amíg "csak" egy dudor van és nem váladékozik addig ez teljesen normális,ha felhívsz ezzel egy orvost az is ezt mondja.Aki ivartalanított már macskát az tudja,de nem fogok veszekedni az igazamról.Bolhából nem kell elefántot csinálni és egy ivartalanítás után nem alakul ki köldöksért,de kedves kérdező kérlek írj ide 1-2 hét múlva a cica duzzanatáról.
2014. jan. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért van sérv rajta, mert Mónika ugrált rajta.
2014. jan. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Leírom én is a történetünket..

Nekem is nőstény cicám van, most 13 éves. 3 éves kora körül ivartalanítottuk és utána sérv lett a pocakján.....azt mondta az orvos hogy ez előfordul, nem kell vele semmit csinálni... azóta voltuk több állatorvosnál és mindegyik azt mondta , hogyha elvan a cica, akkor nem kell aggódni, ha baj lesz (??)majd akkor kell vele valamit csinálni.

Egy hete egyik napról a másikra nagyon rosszul lett, lehangolt volt. Kizáródott a sérve , rögtön meg is műtötték, de úgy hogy még egy kis vékonybél részt is el kellett távolítani. Most már itthon van 1 hete, de nem akar enni. Infúziókra járunk, inni szerencsére iszik, de nagyon lehangolt és gyenge. Szomorú vagyok, de bízok benne hogy még felépül. Nem értek hozzá és laikus vagyok, de a sérvvel szerintem még idejében kell vmit csinálni.

2014. máj. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Szia!

Szerencsére azóta a cica rendbe jött. Ultrahangozták is, nem tudták megmondani biztosra, hogy sérv. Tűvel leszívták, és savó volt benne. Most már nem látszik. Szerencsére. Most más baja van..... Jobbulást a cicádnak!!!!

2014. máj. 6. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!