Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek minek tanuljak...

Szerintetek minek tanuljak tovabb, ha ezek a dolgok erdekelnek?

Figyelt kérdés
16 eves lany vagyok, most 10-es emelt biologia-kemia tagozatra jarok es meg nem nagyon tudom, majd minek tanuljak tovabb. Mar kiskorom ota nagyon erdekelnek az allatok, ezert gondoltam allatorvos leszek, de ugyan akkor embereket is szivesen gyogyitanek es kutatassal, gyogyszerek fejlesztesevel is szivesen foglalkoznek. Mit javasolnatok?:)

2013. nov. 19. 14:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Olvasd el a kérdésed, benne vana válasz. Most mi válasszuk ki, hogy mi legyél?? Ezt neked kell tudni.
2013. nov. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg beszélj olyanokkal, akik az emlitett szakterületeken tanulnak / dolgoznak, és akkor pontosabb képet kapsz a döntéshez.
2013. nov. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!