Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha én etetem a szomszéd...

Ha én etetem a szomszéd macskát, az már az én macskám?

Figyelt kérdés
A fél napot nálam tölti!

2014. jan. 24. 18:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. jan. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
37%
Ha van a macskában csipp, akkor a szomszéd macskája. És a szomszéd miért engedi a cicát a te kertedbe? Mindenki köteles a saját állatát a kertében tartani!
2014. jan. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
De attól még nem a te cicát. Mondd meg a szomszédodnak, hogy neked kell gondozni, pedig ez az ő dolga lenne.
2014. jan. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%

2.... ha te ráveszel egy kertben tartott macskát hogy ne mennyen át a szomszédba akkor tudsz valamit :)

egyébként ez bunkóság mert hozzád szokik... beszéld meg a szomszéddal hogy kinek kell és csak az etesse a macska oda megy ahol enni kap..

2014. jan. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De nem eteti! Csont sovány! És kizárt, hogy chip lennne benne ez kóbor macska!
2014. jan. 24. 18:31
 6/11 anonim ***** válasza:
van rá mód, hogy a cicus a kertben maradjon, de ez természetesen költséges. ha kóbor macska, akkor megmiért nem fogadod be, kérdező? ha kóborol, akkor nem a szomszédé.
2014. jan. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Minden kijárós macska "kóborol", azt csak a gazdi hiszi, hogy nem eszik máshol, mert nem látja. Ha talál kaját, megeszi, ilyen egyszerű. Ahol sokszor talál, oda visszajár.


Attól még lesz a te macskád, hogy megeszi a kaját, amit az udvarodban talál. Ha szeretnéd megtartani, szoktasd be a házba is, de ha kimegy, úgyis bejárja a környéket.

2014. jan. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Platypus ***** válasza:
73%
Nem éppen jogi kategória, de szerintem azé a macska, aki az orvosi ellátását megoldja. Csúnya anyagias dolog, de ez kerül a legtöbbe, a teljes oltási program, az ivartalanítás meg a többi 30-40 ezer forint is lehet. Ha a macska nem egészséges, a gazdája meg tojik rá, akkor fogod, elviszed az orvoshoz, kezelteted, chipezteted és onnantól a tiéd.
2014. jan. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
egyetértek az utolsó válaszolóval, én is ezt próbáltam leírni.
2014. jan. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
60%
Azé a macska, aki igazolni tudja, hogy az övé. Chippel, vagy legalább oltási könyvvel.
2014. jan. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!