Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicáknak cserélődnek a fogai?

A cicáknak cserélődnek a fogai?

Figyelt kérdés
A cicáknál van olyan hogy "tejfog" (ez amúgy olyan cicás:D tej...) kiesik esetleg és lesz csontfoga?

2014. jan. 25. 19:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze. 6 és 8 hónapos kor közt váltja a fogát.
2014. jan. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:) köszi, ezt meg fogom figyelni. Most azt hiszem 5-6 hónapos. :)
2014. jan. 25. 19:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, cserélődik..Sokszor nem is veszi észre az ember. Mi is csak azért vettük észre, mert alig evett pár napig, kicsit megszenvedte..De nem tartott sokáig talán max 2 hétig..
2014. jan. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az vicces lenne ha a szőnyegen találnék egy fogat. XD De nem hiszem hogy különösebb baj lenne itt (is) ez a fogváltás.
2014. jan. 25. 19:26
 5/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, néhány fogát lenyeli :) Én soha nem találtam egy cicám fogváltásakor se fogat.
2014. jan. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A fogváltás cicáknál nagyon fájdalmas dolog, nálunk kettőből kettő cica belázasodott, nem mozogtak, és alig ettek olyankor. Van, amelyik bele is hal, és van, amelyiknek meg se kottyan.
2014. jan. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
"A fogváltás cicáknál nagyon fájdalmas dolog, nálunk kettőből kettő cica belázasodott, nem mozogtak, és alig ettek olyankor. Van, amelyik bele is hal, és van, amelyiknek meg se kottyan." Mivaan? Nemár... ;C Nekem már 8 hónapos a cicám, rosszul írtam. És még nem cserélődött foga...
2014. febr. 3. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!