Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért kell a cicáknak külön...

Miért kell a cicáknak külön helyere rakni az ételt és a vizet? Ez valami pszihés dolog? Akkor miért van olyan itatószökőkút, aminek van olyan része, ahova a kaját kell rakni?

Figyelt kérdés
2013. szept. 1. 23:03
 1/9 anonim ***** válasza:
79%

Nekünk két tálba volt egymás mellett:/

Én nem halottam még arról,hogy két fele kéne rakni:/

Szerintem nem befolyásol semmit:)

2013. szept. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
Én sem hallottam még hogy külön kell a vizet és a kaját tenni. Nekem egymás mellett van, és nincs vele gond..
2013. szept. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag van olyan macska, amelyik hogy jobban szereti úgy, ha messzebb vannak egymástól. Szerintem a szag miatt lehet, meg hát a macskák amúgy nem igazán szeretik a vizet, talán zavarja őket, hogy ott van az a félelmetes valami, amibe nem lenne jó belelépni. :)
2013. szept. 2. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ehh, köszi :)
2013. szept. 2. 06:46
 5/9 anonim ***** válasza:
Ilyet én sem hallottam még! Az alomtól kell messze rakni, mert ahol eszik ott nem fogja elvégezni a dolgát!
2013. szept. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én sem hallottam... Igen, az alomtól kell messze rakni.


Egyébként érdemes a lakásban 2 kajástálat, és 2 vizestálat kirakni. Viccen kívül, többször jut eszébe enni.

2013. szept. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát jó :DD Köszi mindenkinek!
2013. szept. 2. 13:41
 8/9 Maxitabi ***** válasza:

Mivel a macska a természetben eredetileg a zsákmányból veszi fel a szükséges nedvességet,és így keveset/alig iszik- az egérre nem iszik...- ezért ajánlják, hogy ne közel legyen a kajás és az itatótál. Nálam pl azóta, hogy messze vannak egymástól, (több is), azóta többet hallom és látom őket lefetyelni. De biztos van olyan cica, akinek ez mindegy..

Ha a tiéd nem iszik eleget, akkor a konzervet is fel lehet vízzel higítani egy kicsit pl.

Én biztos olyan itatókutat nem vennék,de mindenre van vevő!!

2013. szept. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezt a jelenséget én is megfigyeltem. Az én kiscicáimnak a kajája a pincében van, a vizük pedig a konyha ajtóban. Érdekes, hogy amíg a pincében volt a vizük a kajájuk mellett nem ittak, de most h a vizük egy szintel feljebb került így már isznak.
2013. szept. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!