Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ehhez mit szóltok! Oda adnátok...

Ehhez mit szóltok! Oda adnátok neki a perzsát?

Figyelt kérdés

Vannak fajtiszta Perzsa kismacskáim. 12 hetesek és ez a hülye meg kéri tőlem kinti tartásra meg ezt irta:


kiscicát keresünk a fiunknak,mert a cicánk eltűnt,valószínű,hogy valaki megmérgezte,mert a szomszédból is hiányzik a macska.


Most mit mondjak ennek az őrültnek???Nem adhtok neki kiscicát!De követeli nagyon.



2014. jan. 26. 13:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Simán meg kell neki mondani, hogy nem adsz macskát fogyóeszköznek! Egy perzsa pláne nem kintinek való -mondjuk szerintem semmilyen más cica sem. Én ideiglenes befogadóként szinte hetente találkozok olyan gazdijelöltekkel, akiket elutasítok, mert nem felelnek meg a szigorú követelményeimnek. A mentett, utcáról összeszedett, keverék cicákat is szerződéssel, ivartalanítási kötelezettséggel, kizárólag bentre adom örökbe. Ne félj elutasítani a felelőtlen embereket! Gondolj a cicák jövőjére, biztonságára! Csak felelős gazdinak adj cicát!
2014. jan. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Sztem ha nagyon félted a kiscicákat akkor egyet se adj neki oda, hiszen a leírtak alapján már több cica is "elveszett" a környéken. Én nem adnám neki oda, mert félteném, de ez az én véleményem... Ha kifogás kell, hogy miért nem adod oda neki, én azt válaszolnám, hogy sajnálom, de már elvitték az összeset vagy valami hasonló... Követelni meg nem követelheti, mert egyenlőre a te macskád, és ha te úgy döntesz, hogy nem adod neki oda, akkor ő nem követelheti! :3
2014. jan. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
írd meg neki, hogy nem, és pont. többet ne kommunikálj vele, még a végén megesik a szived szegény kisfiún...
2014. jan. 27. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Perzsát tenyésztek és én az ilyeneket már válaszra se méltatom.Aki így követelőzik és egy normális levelet nem képes írni azzal minek foglalkozni?

Azt ne feledd,hogy miattad születtek a kölykök és a te felelősséged,hogy jó gazdit találj nekik!

2014. jan. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szándékosan pároztattam a kandúrral. De ne féljetek ,jó kezekben vannak.Bent a házban ,féregtelenitve ,oltva.
2014. jan. 27. 10:09
 6/8 A kérdező kommentje:
Kösöznöm!!!Még véletlen sem adom el nekik.
2014. jan. 27. 10:10
 7/8 anonim ***** válasza:

Tudsz képet küldeni róluk?


Gyönyörűek lehetnek!

2014. jan. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondom ne méltasd válaszra sem. Ha megírod neki, akkor kitanulja, hogy mit kell hazudni, hogy megkapja és mást már átvág. Hadd próbálkozzon máshol is a hülye szövegével. Az ilyenen nem segít, ha magyarázol neki. Ha a saját macskája valószínűsített megmérgezése után magától nem esett le neki, hogy nem így kéne tartani a macskát, akkor te se fogod felvilágosítani, csak kitanítod, hogy milyen szöveggel lehet megszerezni a macskát.
2014. jan. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!