Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek ez a kérés jogos?...

Szerintetek ez a kérés jogos? Nagyon fontos!

Figyelt kérdés
Szóval, az a helyzet, hogy megműtöttek. Olyan problémával, ami miatt nem tudok futni, ugrani, guggolni. Van egy kutyánk. A többiek ugye tudnak vele foglalkozni. A kutya elég buta, és csak futni tud, meg ilyesféle játékokat lehet vele játszani, nem nagyon szeret nyugton maradni. Szeretnék egy olyan állatkát, amivel én is teljes értékűen tudok foglalkozni, egy macskára gondolok, ami bent lakna a lakásban.Kertes házunk van. Gondoltam, mielőtt megkérdezem a szüleimtől, először itt megkérdezem. Köszönöm előre a válaszokat!

2014. febr. 5. 11:33
 1/6 klopusz ***** válasza:

A macsek jó megoldás lehet, bár én személy szerint nem vagyok macskabarát :-) Nekem túlzottan önálló személyiség.

Esetleg törpenyuszi? Tengerimalac?

2014. febr. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
20%
Mit szólnál egy pondró-hoz ?
2014. febr. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
34%

a kutyát talán meg kéne egy picit nevelni... Frizbi, labda dobálás, aportírozás, ehhez neked se futni se gugolni se ugrani nem kell, max csak a kutyának.


szerintem egyáltalán nem jogos a kérésed, a műtéted is csak egy kifogás

2014. febr. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
28%

Macskát nem tartom jó ötletnek, ugyanis nagyon ritka az igazán kedves, bújós macska. Nekünk 4 is van, de mindegyik más személyiség. Valamint macskát lakásban tartani nem valami szép dolog. Tudom, sokan csinálják, de valójában a macskáknak több négyzetkilométeres területük van, és nagyon kevés a lakás területe és az a minimális inger, ami ott éri őket. Ha boldog macskát akarsz, akkor kiengeded a macskát, ha már úgyis kertes házatok van. Viszont ivartalaníttatni muszáj, különben ha kandúr, akkor mindig csavaraog a lányok miatt, ha nőstény, akkor évente 3-4 alkalommal is hazavihet 7-8 kiscicát.

Szerintem tarts inkább egy kisebb testű, nyugodt vérmérsékletű kutyát. És ő kimehet a kertbe is, és a másik kutyával is játszhat. Menhelyen meg is tudod figyelni, hogy milyen, kölyökkutyák is vannak mindig, ha azt szeretnél.

2014. febr. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Köszönöm a válaszokat!
2014. febr. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
70%

Ha más bajod lesz,akkor a macskát pattintod le?

A műtétből felépülsz,nem kell addig szórakoztató eszközt keresned,mert neked csak ennyit jelentene a macska.


Felépülsz a műtétből és lehet foglalkozni a kutyáddal.Sétálni,tanítani,nevelni.

2014. febr. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!