Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitcsináljak, hogyha 2 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitcsináljak, hogyha 2 éve "együtt vagyok" a barátommal de rengeteget vitázunk de még is azt mondja h fontos vagyok neki?! Ha meg ismer egy másik lányt engem elküld de ha nem jön össze meg keres. Miért?

Figyelt kérdés
2014. jan. 17. 20:20
 1/9 anonim ***** válasza:
mert te vagy a második, a tartalék. hagyd a pics ába
2014. jan. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha nincs ló......

Na mit is kellene csinálnod???

2014. jan. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
magyarán ez vmi barátság extrákkal inkább?
2014. jan. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tartalék vagy.Vagy elfogadod ezt a felállást vagy nem.Te döntesz.
2014. jan. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Láthatóan megteheti ezt és nincs semmi önbecsülésed.
2014. jan. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

sokszor megírtam neki h jobbat érdemel nálam.. és hagyjuk egymást.. de mindig azt írja h mostmibajod van?

nem tudom mit tegyek..

2014. jan. 17. 20:26
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
inkább te érdemelsz jobbat
2014. jan. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
írjon privát üzit aki tudd segíteni!
2014. jan. 17. 20:32
 9/9 anonim ***** válasza:

Miért? Mert hagyod, hogy kihasználjon, hogy akkor használjon, amikor kedve tartja, mert úgy táncolsz neki, ahogy ő fütyül. Miért mondja, hogy fontos vagy neki? Mert te ezt elhiszed, és ezzel mindig vissza tud szerezni, ha épp nincs más dugópajti.

És ha együtt vagytok sem vagytok el jól, tényleg nem értem, mit vársz még ettől az egésztől...

Tanács: hagyd el, ne beszélj vele, szakíts meg minden kapcsolatot a sráccal, töröld a telefonszámát, tiltsd le fb-ról.

És még azt is mondod, hogy Ő érdemel jobbat... Ne csessz már ki magaddal ennyire!

2014. jan. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!