Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha havi szinten elviszem a...

Ha havi szinten elviszem a macskát kozmetikushoz és minden nap kifésülöm a bundáját akkor nem lesz tiszta szőr az egész lakás ugye?

Figyelt kérdés

Van egy tarka meg egy hófehér cicám.

Most ilyen kinti benti cicák.(inkább bentiek)

A tarkának szinte semmi szőre nem hullik viszont a hófehérnek nagyon hullik.Ha csak végig húzom a kezem a nyakától a farkáig egy marék szőr van a kezemben.

Nemsokára elköltözöm a jelenlegi otthonomból és panelba megyek ahol csak benti cicák lesznek.Én viszont tisztaság mániás vagyok.Nem szeretem ha egy polc poros vagy ha a kanapén szőr szállak vannak. Megoldás van erre?



2014. febr. 10. 16:50
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Miféle tabletta?
2014. febr. 16. 16:13
 12/17 anonim ***** válasza:
Állatorvostól függ, mi dermo normot kaptunk, viszonylag hamar szemmel látható volt, hogy hat, szépen rendbe szedte a bundáját. 2500 körül volt egy doboz.
2014. febr. 17. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
A kérdező írta, hogy tisztaságmániás, szóval lehet, hogy a macska "normális" ütemben hullajtja a szőrét, és ez csak az ő szemszögéből túl sok. Akkor viszont tényleg nem értem, miért tart macskát.
2014. febr. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
2015. márc. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

"A kérdező írta, hogy tisztaságmániás, szóval lehet, hogy a macska "normális" ütemben hullajtja a szőrét, és ez csak az ő szemszögéből túl sok. Akkor viszont tényleg nem értem, miért tart macskát."


Mondjuk mert jobban szereti a macskákat, mint amennyire a szőrhullást nem szereti?


Én az elején válaszoltam azóta három macskám van és így már rengeteg a szőr és minden áldott nap porszívózok és igenis zavar a szőr. Na akkor? Én is minek tartok? Dobjam ki, mert zavar a szőr? Imádom őket, azért nehogy már ne lehessen kimondani, hogy a kihulló a porral gombócokba rendeződő, vagy a székpárnát vastagon fedő szőr nem jó, mert nem az!

2015. márc. 27. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Másik az, hogy KÉT macskája van és csak az EGYIK hullajtja nagyon a szőrét. Nyilván meg tudja tehát különböztetni, hogy normális ütemről van-e szó vagy sem.
2015. márc. 27. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Jézusom. Annyira rohadtul nem értem az embereket. Ma már nem írhatod le a neten, ha zavar valami, mert akkor egy szar ember vagy. Egy mondatból meg rögtön a legrosszabbra gondoltok. Komolyan, bántott titeket valami vagy csak túl sok szappanoperát néztek? Már miért dobná ki azért, mert hullik a szőre? Láttál alatta apróhirdetést vagy mi? Képzeld azért vagyok itt, mert engem is zavar a szőr és gondoltam elolvasom mit kell ellene tenni. Hú én most egy nagyon szar ember vagyok, mert zavar. Jézusom hívjátok rám az állatvédőket! Minek tartok állatot ha azt se tűröm, hogy az ágyra szarjon... "Hisz olyan mint egy baba. A babádnak se hagynád?" Mindjárt jönnek a fanatikus állatimádok ezzel a gyönyörű hasonlattal...
2017. máj. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!