Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A kandúr ha a párzik meddig...

A kandúr ha a párzik meddig szokott elmenni a háztól? Az én maine coonnom reggel óta nem jött és kezdek megijedni.

Figyelt kérdés

2014. febr. 11. 17:52
 1/10 anonim ***** válasza:
az enyém napokig is elszokott menni
2014. febr. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem európai kandúrjaim voltak,ők(kinti cicák) volt hogy napokra is eltüntek.mostani kandúrom,(kinti-benti)de ő már ha reggel nem jön be én is aggódom.ő még nem tünt el napokra
2014. febr. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Felelosseg teljes allattartok -.-' Nincs eleg kobor macska még. Van hogy két kandur osszetalalkozik es az egyik uj megsebesiti a masikat hogy az beledoglik. Vagy mikor az egyik eluldozi a másikat es az nem figyel oda hogy egy kocsi elé rohan.ki és kaputt.... ezekre azert elemi szinten lehetne gondolni szerintem.
2014. febr. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha igazi maine coon, siman lehet, valaki szepen hazavitte...
2014. febr. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem hinném hogy valaki elvitte mert az idegentől azonnal elhúzza a csíkot.Még ha a kertben van és idegent vaqy kutyát lát azonnal jön be a lakásba...inkább attól tartok h valakinél bent ragad vagy hogy nem talál haza.Még forgalmas út mellett sem lakunk...
2014. febr. 11. 19:14
 6/10 anonim ***** válasza:
93%

Hacsak nem vagy tenyésztő, ivartalaníttatnám a cicust. Úgy legalább a nőstények után nem koslatna és az ivaros kandúrok verekedéséből is kimaradna.


Amúgy totál kiszámíthatatlan, az ivartalanított kandúrom is néha elmegy 1-2 napra, a maximum 2 hónap volt, de akkor valaki befogadhatta, mert gyanúsan jó formában volt, amikor visszajött (azóta nyakörve, címtartója van, a cseppes bolhairtó amúgy sem vált be).


Az emberek jóindulatában, meg abban, hogy szép cicát nem fognak be, ne nagyon bízz. (Végtelenül nyugodt környéken lakunk, de mégis szedtem ki légpuska lövedéket a tiétekhez hasonlóan félős cicámból.) Ha nem lesz meg néhány napon belül, lehet érdemes lesz plakátolni, hátha valaki látta.

2014. febr. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Megkerült...3 utcával lejebb megtaláltam!Ki volt dögölve...de most már hálistennel jól van!Köszönöm a válaszokat a jókat és a rosszakat egyaránt mert a rosszban mindig van egy kis építő jellegő kritika.Köszönöm még 1X mindekinek.
2014. febr. 12. 08:58
 8/10 anonim ***** válasza:
80%

1. a macska mindig hazatalál

2. ha akarják elviszik, akiket megkínoznak sem kérdezik meg hogy szeretnék e...

3. ivartalanítás a felelős állattartás leglényegesebb dolga!!!!!!! Nem csak magad miatt, ha már téged nem zavar, hogy elütik, nem jön haza, sebesen jön haza, vagy jelölget a lakásban, akkor legalább zavarjon az, hogy felcsinál esetleg más macskákat (biztosa vannak rajtad kívül mások is, akik nem ivartalanítanak! pl idős nénik, akiknek nincs pénze) és vajon mi lesz azokkal a macskákkal? Utcára kerülnek vagy megölik őket mielőtt a szemük kinyílna!

2014. febr. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
66%
A fentiekhez hozzátenném, hogy ha nálatok nem is jelöl, de abban biztos lehetsz, hogy a környéket szorgosan körbejelöli és ezt nem minden szomszéd díjazza, plusz azt sem, ahogy üvöltve verekednek párzási időszakban és nem lehet tőlük aludni. Ezzel szerez magának jó pár haragost és nem mindenki olyan jólelkű/gátlásos/kulturált hogy ne tegye el láb alól.
2014. febr. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
En kritikus velemenyt fogalmaztam meg, de ettol fuggetlenul szivbol orulok, hogy meglett. :)
2014. febr. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!