Kezdőoldal » Állatok » Macskák » El veszett egy lány cicám...

Bobo05 kérdése:

El veszett egy lány cicám fekete szőrü, Szofi a neve! Miért tünt el? Ellopták, elszökött

Figyelt kérdés

2014. febr. 12. 19:47
1 2
 1/11 anonim válasza:
Egy macska sok mindenért eltünhet. De az is lehet, hogy csak elkóborolt, és visszamegy. Attól is függ, hogy hány éves volt.
2014. febr. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Ha hazajön akkor okuljatok az esetből és ivartalanitatsátok meg tartjátok BENT!!!
2014. febr. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
25%
Igazából megdöglött, a szüleid tüntették a testét, csak nem mondják meg, hogy ne sírj.
2014. febr. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
3%
Ivartalan? Akkor nem mászkál el (egyéb más betegségek mellett ez is szempont) érdemes lenne ivartalaníttatni! Enyém is eltűnt egyszer majdnem 24 órát nem volt meg (az enyém ivartalan-kintibenti) aztán vigyorogva hazajött! Egy napig ne izgulj még, de van aki egy hét után vagy aki egy ÉV után kerül elő!! Keresd!! Aki azt írta ne engedd ki annak üzenem, hogy téged is be kéne zárni, dobálni kéne egy egeret neked, meg kaját adni, aztán majd akkor megkérdezném mégis hogy érzed magad!!!
2014. febr. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

4-es, pedig aki szerint nem kell kiengedni, annak igaza van. Vagy biztonságossá kell tenni a kertet, hogy ne tudjon elmászkálni. Ha ezt nem teszed meg, akkor meg ne csodálkozz, hogy agyonveri a szomszéd ásóval, elüti egy autó, megmérgezik, elkapja egy kutya, bezárják valahova és csak egy hónap múlva járnak arra megint stb.


A macskának a nem a város, a forgalmas út stb. a természetes élettere, nem rá van méretezve és egy két éves gyerek értelmi szintjével nem is fogja sose megtanulni a szabályait. Maximum szerencsésebb lesz egy ideig mint mások. De ha egy nap nem megy haza, nem kell csodálkozni.


Amúgy épp, hogy az égből nem potyognak macskák, hacsak nem egy feltűnően fajtatiszta állat, akkor önámítás arra gondolni, hogy ellopták. Nem lopták el, valami történt vele.

2014. febr. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Én kerestem a macskámat akkor is mikor eltűnt! Nem tudni mi volt vele, soha többet nem ment el! Lekopogom, de jó helyen élek, és ismerek olyat aki nem annyira, mégis mindig kinti-benti volt a cicája, már a 4 generáció él náluk és azért haltak meg, mert öregek voltak!! Okos állat a macska, nem kell bezárni, hiába azt gondolod 2 éves szintjén van akkor szégyelld magad :D komolyan, hogy lenne annak a szintjén? Tudod mi mindenre meg lehet tanítani? És mindent leutánoz amit csinálsz. Dehogy van 2 éves szintjén! Én bízok benne.. okos.. nem megy az utcára sosem!!! A szomszédok rokonok, a többi meg tisztességes ember, akinek van állata ugyanúgy mint nekem! De ilyen alapon ne menj az utcára mert nem lesz ma szerencséd és pont elesel az úton, vagy nem tudnak megállni a zebrán, vagy a fejedre esik egy cserép!! Így nem lehet élni, és aki bezárja a macskáját az leginkább egy beszari önző ember!!!
2014. febr. 14. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%

Több macskám is van. A családban is van több.


Sőt, annak idején nekem is veszett el macskám.


A jó környéken élő sógornőm macskáját légpuskával lőtték meg, a szüleim háza előtt kutyatámadásba belehalt szomszéd macskát kellett eltemetnünk nem régen, másik rokonom macskáit fagyállóval megmérgezte a szomszéd, keresztanyámét agyon vágta a szomszéd ásóval, ha összeverekedik két macska, amelyik elszalad nem néz szét az úton csak kirohan stb. De egyik ismerősöméknél egy szomszédról derült ki, hogy ami macskát megfogott azt elvitte egy messzebbi erődbe, mert idegesítették őt.


Te szégyelld magad, akármennyire szereted a macskádat lást be, hogy ÁLLATOK, akik képtelenek megtanulni, hogy nem eszünk meg mindent, ami illatos és kirakták valahol, nem szaladunk ki az autó elé stb.


Puszta lustaság és/vagy pénzhiány, ha valaki nem teszi macskabiztossá a kertet, van ilyen, de ne kezdd el előadni, hogy neked van igazad, mert nincs. Lehet, hogy a macska tud menni és megy is, de ez veszélyes rá.

2014. febr. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy ki írta hogy a szüleim ölték meg a macskámat!Szerintem hülyeség! /:
2014. febr. 16. 17:56
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem azt mondta, hogy a szüleid ölték meg, hanem azt, hogy elpusztult, ők meg eltemették és nem mondják el. Nem azt mondom, hogy így van, de félreértetted azt, amit írt.
2014. febr. 17. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

JÓL VAN NE OKOSKODJ!!!!!!!!!!!

:/

2014. nov. 16. 09:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!