Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kék brit cicámat vöröset...

Kék brit cicámat vöröset pisil, és már 2 állatorvosnál voltam, de csak a pénzt veszik el, javulás semmi. RÁADÁSUL VEMHES SZEGÉNY, MEGOLDÁST? DOKIT? BÁRMIT?

Figyelt kérdés
2014. febr. 16. 16:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
De milyen vizsgálatokat végeztek el a cicán, milyen kezeléseket kapott eddig? Mit eszik, milyen idős a cica, és mióta ilyen a vizelete? Egyéb tünete van-e?
2014. febr. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
45%
Miért nem ivartalanitattad???Szerintem az olcsóbb lett volna mint most ezzel kezltetni a cicát.Meg 5-6 kicsit felnevelni. Az oltásokat megkapják azért a kölykök??
2014. febr. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Igen, a megoldás az, hogy a legközelebbi állatorvossal kikapatod (sajnos babákkal együtt) a berendezést. Máj vagy veseproblémája van, amit a dokik nem fognak tudni neked megoldani míg a kölykök bent vannak, mert az erős gyógyszerezéstől elpusztul mind,meg a te cicád is.
2014. febr. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
Egyszóval ivartalanitatni kell. Igy-is ugy is meghalnának a kölykök.
2014. febr. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Sajnos...Na látod???Nem ivartalanitattad a cicádat ezért most te is macska gyilkossá válsz.
2014. febr. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%

Azért nem kell rögtön megkövezni a kérdezőt. Sajnos balkáni mentalitású kishazánkban a társállat-tartásnak vajmi kevés kultúrája van. Én tapasztalatból tudom, hogy túl könnyű benézni a szaporítókat... Sajnos az én cicám is szapis...

Viszont ez jó tanulópénz, remélhetőleg többet nem kell megfizetni.

2014. febr. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Máj vagy veseproblémája van"


Ezt mégis honnan vetted?

2014. febr. 17. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
10%
Onnan, hogy általában ez a leggyakoribb. Nyilván látatlanban nem lehet semmit biztosra mondani... Viszont egy vöröses vizeletből, ha mondjuk húgycsőproblémára nem utal panaszos nyávogás vizelés közben, egyből a vesére gondolsz...
2014. febr. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
SOha nem fogok ide bejönni mert a sok hülyeségre nem vagyk kiváncsi!Nem vese probléma képzeld el,már megoldottam és nem kell mindjárt letámadni az embert,igazi magyar bunkó mentalitás!MEGMENTIK A CICÁMAT ÉS A MAGZATOKAT IUS ,SOK BUTA EMBER!TISZTELET A KIVÉTELNEK!NEGATÍV,BIRKA MAGYAROK!
2014. febr. 18. 06:40
 10/10 johnny1951 válasza:
dogolj meg a rohadt macskaddal egyutt...
2014. jún. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!