Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az állatorvos levágja a cica...

Az állatorvos levágja a cica körmét? Vagy máshova vigyem?

Figyelt kérdés
13 éves kinti-benti cica, de már alig jár ki, inkább bent alva tölti a nyugdíjas éveit. Én még sosem vágtam a karmát ezelőtt, de már rá férne, mert van amelyik be van horpadva, meg van repedezve, kosz van a szaru között, meg ilyenek. Ha elviszem az állatorvoshoz ő le tudja szépen nyisszantani neki?
2014. febr. 17. 08:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, le tudja, sőt ezt mindenképp állatorvosra, vagy kozmetikusra kell bízni.
2014. febr. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Levágja, de nem kell mindenképp orvosra bízni. Ha nyugodt a cica és megtanulod hogy kell, akkor felesleges azzal stresszelni, hogy orvoshoz hurcolod állandóan. Meg pénzkidobás. Persze, ha nem vagy biztos magadban akkor viheted mindig, de szerintem bőven elég, ha egyszer megmutatja hozzáértő, én is magam vágom neki.
2014. febr. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Először mutassa meg a doki, mert komoly sérülést tudsz okozni neki, ha nem megfelelően vágod le. Ha már láttad, mennyire lehet levágni, utána már nem nagy dolog. 1000 forintért már lehet venni egy jó karomnyírót, szerintem érdemes beruházni rá.
2014. febr. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért azt ne felejtsük el, hogy eme művelet háziagos kivitelézéséhez a macsek beleegyezése és együttműködése is szükséges..
2014. febr. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Először még mindenképp dokihoz viszem, ott majd mondom neki, hogy "tanítson ki". Szerintem nem lesz gond, birkatürelmű a cicus, főleg most ilyen idősen, meg hozzá van szokva hogy "buzerálva" van a mancsa mert volt már sokszor hogy fültisztító pálcikával poníroztam le róla a földdarabokat :)
2014. febr. 17. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!