Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kb. mennyibe kerül egy cicát...

Kb. mennyibe kerül egy cicát kikezeltetni, ha torokgyulladása van?

Figyelt kérdés
Nagyon valószínű, hogy torokgyulladása van a cicánknak, de sajnos nagyon korlátozottak - ilyen téren is - az anyagi forrásaink, szóval legalább egy közelítő becslés is jól jönne arra vonatkozóan, hogy milyen összeget kell majd otthagynunk az állatorvosnál. Köszönöm a válaszokat!

2013. nov. 9. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, ez tényleg attól is függ, hogy tényleg az e a baja a cicádnak (ezt gondolom, Ti gondoljátok így, hogy ez a cica baja, mivel állatorvosnál még nem jártatok.)

Ha tényleg csak egy kis torokgyulladás, akkor kap egy kis antibiotikumot, esetleg köhögéscsillapítót (ha az is kell),gyulladás-láz csillapítót, kis vitamint, megvizsgálja. Pontosan, hogy ez mennyibe kerülhet, nem tudjuk megmondani. Szerintem 5000 Ft-nál (ennél kevesebb is lehet természetesen, akár 3000 Ft is) többet nem hiszem, hogy elkérne. De ez sajnos függ az orvostól is, vannak helyek, ahol már a vizsgálat is 3000-nél kezdődik, ott nyilván nem ennyi lesz a végösszeg. De szerintem a legtöbb állatorvosnál (még egyszer hangsúlyozom, ha nincs nagy baja tényleg a cicádnak), akkor pár ezer forintból kijön a kezelés.

Egyébként biztos vagyok benne, hogy meg lehet oldani a részletfizetést is, ha nincs nagyon pénzetek.

De sajnos csak becsülgetni tudok én is, nagyon orvosfüggő és rendelőfüggő a költség.

Fel is lehet esetleg őket hívni, hátha becsülnének telefonon egy árat, bár nem hiszem, hogy tudnának telefonon keresztül diagnosztizálni.

2013. nov. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a választ. Reggel mindenféleképpen elvisszük orvoshoz, mert nagyon nincs jól szegény...
2013. nov. 9. 21:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha felhívsz egyet, vagy személyesen megérdeklődöd, nagyjából tudsz kalkulálni, hogy mire számíts.
2013. nov. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyébként egy sima vizsgálat 1-3 ezer körül mozog.
2013. nov. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekünk 1000-ft. volt ;)
2013. nov. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!