Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ő milyen cica? (képek lent)

Ő milyen cica? (képek lent)

Figyelt kérdés

Nagyon picike volt mikor rátaláltam egy erdőben felkergette egy vadászkutya a fára..koszos volt,éhes,szomjas..5 hónapja van nálam. Maine coonra gondoltam de ahogy nézegettem a neten a norvég erdei macskára picit jobban hasonlít.Az lenne?

[link]


2014. febr. 22. 13:11
 1/9 A kérdező kommentje:
még annyit hozzá tennék,hogy most kb fél éves de majdnem akkora mint a 2éves bakmacskánk...
2014. febr. 22. 13:13
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hosszú szőrű házimacska, esetleg valamilyen keverék. Itthon még nem is hallottak maine coonokról, meg norvég erdei macskákról, de már születtek ilyenek. A hosszúszőrért felelős gén recesszív, ezért ritka a házicicákban.


Bár a maine coon elég népszerű manapság már itthon is, de a norvég erdei meg elég ritka, hidd el, hogy nem fogsz a fán egyet sem találni.

2014. febr. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
értem,tehát valamilyen keverék lehet..olyan oroszlánszerű a pofája nem házimacskás..ezért kezdtem el keresgélni neten
2014. febr. 22. 13:18
 4/9 anonim ***** válasza:
egyszerű házicica. de nagyon aranyos.:)
2014. febr. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
csak egy sima hosszúszőrű házi macsek.
2014. febr. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
értem :) köszönöm a válaszokat :) bár nekem fajtájától függetlenül különleges marad :)
2014. febr. 22. 15:38
 7/9 anonim ***** válasza:
Az is. :)
2014. febr. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
main coon és házi cica keverék, szerintem! olyan nincs hogy hosszúszőrű házicica....
2014. febr. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem meg elég laposkás orra van, ha már keverék, akkor inkább kis részben perzsa. Gyakorlatilag bármilyen hosszú szőrű fajtát lehet ráfogni, hogy annak a keveréke ennyi erővel. Értem én, hogy mindenki különlegesnek akarja látni a kedvencét, de önmagában is az. Ráadásul, ahogy fentebb áll, még nem is hallottunk itthon a maine coonról és ilyen macskák már voltak akkor is, akkor épp a fél, negyed stb. perzsák.


A maine coon annyira divatos, hogy minden kicsit hosszabb szőrű gazdára rá akarja sütni a gazdája manapság...


Addig, amíg nincs papírja arról, hogy az összes papikája mamikája micsoda, addig egy hosszú szőrű házimacska, kár találgatni.

2014. febr. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!