Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Másnak a cicája is szeret...

Másnak a cicája is szeret nyakba ugrani?

Figyelt kérdés
Szeptemberben bekérezkedett hozzám egy elhagyott kiscica, be is fogadtam, és azóta is, ha kedvesen közeledem hozzá, simogatom, akkor felugrik a lábamra, felkapaszkodik egészen a vállamig, ott letepeszik, és akkor érzi magát igazán jól :) Más cicája is szokott ilyet? És miért lehet ez, szeretethiány van?
2009. dec. 11. 10:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze..,az ilyen elhagyott,kóbor állatok sokkal jobban igénylik a szeretet,tőrödést,és hálásabbak is!!
2009. dec. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az enyém is egész picurka volt mikor befogadtam és rendszeresen felmászott a nyakamba, ott megnyugodott és elaludt. Azért ezt nem csinálta sokáig, jól is néznék ki, akkor még tenyérnyi volt, most meg majdnem 7 kiló..
2009. dec. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
én az utcában rendszeresen találkozok (sajnos) otthontalan cicákkal de nekem apám allergiás rájuk ezért nem tarthatok :( de mindig adok nekik kaját és én is megfigyeltem hogy nyakban nagyon jól érzik magukat.talán mert ott magasan biztonságosabban érzik magukat :)
2009. dec. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Na meg gondolom a hajunk a mamájuk bundájára emlékezteti és ez megnyugtatja.
2009. dec. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az enyém nem szokott,de ez egy kóbór cica tehát eggyértelmű mért csinálja ezt!
2009. dec. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!