Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Másnak is csinál ilyet a cicája?

Másnak is csinál ilyet a cicája?

Figyelt kérdés

Állandóan nyávog, de nem mint a "normális" macskák, valami földöntúli hangon, mintha gargalizálna, és még rá is cifráz sokszor. Ha kimegyünk jön és visítozik, ha nyitva hagyjuk az ajtót, oda ül a küszöbre és nyávog befelé. Nagyon szeretem, de már nagyon bosszantó, mert pici kora óta ilyen. Baja biztos, hogy nincs, mert folyamatos állatorvosi felügyelet alatt állnak az állataim, azt mondta a doki, hogy "ilyen természet" hát köszi!:)

Gondoltam azért csinálja, hogy foglalkozzak vele, de nem, mert ő igazi "utálatos" cica, csak is akkor simogathatjuk meg, ha ő engedi, akkor is max a fejecskéjét.


2011. ápr. 4. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem a kandúrom csinálta, amikor szerelmes volt.

Egész más hangon nyávogott olyankor.

2011. ápr. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de ő folyamatosan így nyávog, normális hangon én még nem hallottam soha. Ráadásul ivartalanított cica, fiú.
2011. ápr. 4. 21:41
 3/4 anonim ***** válasza:

nekünk is van egy kandúr cicánk, már 3 éves, és ő is kis kora óta ugyanezt csinálja. Igaz, ő kinti cica, de nincs semmi baja, mert mi is visszük állatorvoshoz. Már messziről lehet hallani, hogy jön, mert visítva nyávog. Aztán ha odaért hozzánk, hanyatt vágja magát és nyávog tovább. Elég beszédes egy cica, de én pont ezt szeretem benne, nagyon vicces tud lenni. Néha visszakérdezek, hogy na mi van, és ő meg visszanyávog. Zabálni való.:)

Úgy, hogy szerintem a Te cicádnak is csak ilyen a természete.:)

2011. ápr. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor jó:) az enyém is kinti cica! Köszi a válaszokat!
2011. ápr. 5. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!