Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Féreghajtó kiütheti a 10...

Féreghajtó kiütheti a 10 hetes kiscicámat?

Figyelt kérdés

Pár órája adtunk be neki tablettát, és most nincs benne erő, nyávog, aludna és el is aludt. Pedig állandóan pörög, nem lehet leállitani. Lehet hogy a féreghajtó tablettától van?

Másik amire gondolok hogy megfázhatott. Benti cica, de párszor kivittem, mindig bebugyoláltam egy kis pokrócba. Pár napja napi 1x-2x tüsszent. A szeme alvás után mindig csipás de nem gennyes, mindig megtisztitom neki.


2014. márc. 6. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg az orvost. Lehet macskanátha is.A kombinált oltást megkapta??
2014. márc. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Beszéltünk az orvossal, ő adta a féreghajtót is, de nem mondta hogy be kell oltani :S
2014. márc. 6. 19:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy a féreghajtó csinálta, mivel az fel sem szívódik a belekből.Valószínűleg macskanátha lesz, állatorvosnak kell megmutatni a cicót, ő ad gyógyszert. Ha meggyógyult, kombinált oltást kapjon, így nem fog visszatérni a probléma.
2014. márc. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Milyen féregtelenítőt kapott és mennyit ? Lehet macskanáthás. A doki hamar és olcsón kikezeli. Most kellene menned vele mert ez egy hét múlva nagyon durva lesz. Én 5 hetes cicákkal szaladgáltam. Egészen 6 hónapig. Az oltás azért kell hogy ne haljon bele a vírusba! 3000 forint. De az élete múlhat rajta.
2014. márc. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!