Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nagyon gennyes a cicám szeme...

Nagyon gennyes a cicám szeme mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem egy gyönyörű kiscicát. Csak az a baj hogy folyton gennyezzik a szeme.Ma össze is ragadt neki az egyik szeme.Kinti cica mi lehet a baja ?Huzatot kapot vagy mi?Ja és az orra is folyik neki.Csöpögtettem a szemébe kamillát az jó neki vagy mit csináljak?:(
2008. júl. 22. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vidd el állatorvoshoz. Megéri. Ő megtudja mondani, hogy mi a baja, és akkor te sem idegeskedsz. Fontos, hogy embernek való gyógyszert semmiképp ne akarj adni neki.
2008. júl. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne csöpögtess hanem vattát vagy valami rongyot márcs bele kamillába és azzal törölgesd! nekem a kutyámnak volt ilyen és bevált! vagy ha nem használ egy héten belül, akkor vidd állatorvoshoz!
2008. júl. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen a Kamillát vattával kell törölni a mindig az orra felé kell törölni, és egy húzáshoz egy vattát kell használni. A szomszéd néninek sok cicuja van és imádja őket, és ő külön vett nekik erre valami gyógyszeres oldatot, amit ugyanígy kell alkalmazni.
2008. júl. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
ha az orra is váladékos, nem elég, ha a szemét kenegeted. ez nem szemgyulladás lesz, hanem vmi fertőződés vszínű. állatorvoshoz kéne vinned. nem akarlak ijesztgetni, de már nem egy cicát láttam ilyen tünetek után elpusztulni.
2008. júl. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!