Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Direkt csinálja a macskám?...

Direkt csinálja a macskám? Vagy ilyen bolond?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy áldott jó cicám van,ivartalanított 5 éves kandúr. Kb. 2 hónapja kezdődött nála,hogy érzékeny a far részénél,odakap és fúj meg nyávog,ha ott érek hozzá.Elvittem orvoshoz,hátha a bűzmirigyével van gond,vagy valahol megsérült.

Az orvos agyon nyomorgatta,felnyúlt a végbelébe is,tapogatta stb. A macska meg sem szólalt!Nem kapott oda,nem nyávogott fel,semmit nem csinált.

A doki meg engem titulált túl aggódósnak,hogy nincs a macskának semmi baja.


Szerintetek mi volt ez?


Azóta is érzékeny a hátsó fele,de csak itthon.


2014. márc. 10. 00:01
 1/3 anonim ***** válasza:
43%
Amikor nekem olyan problémám volt anno, akkor elmentem urológushoz és ő is a hátsóm körül matatott. Sajnos fel is nyúlt, mégsem teremtettem le hogy miért művelte ezt velem, mivel ez a vizsgálat része volt. Viszont ha csak valaki szimplán (nem orvosi célból) a faromra pályázna, arra én is fújnék és odakapnék, viszont nem olyan gyengéden mint a macskád!
2014. márc. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ilyet az én macskám is csinált.


Sajnos amikor elviszed orvoshoz, akkor annyira megilletődik, hogy ott egyfajta meghunyászkodott viselkedést produkál.

Azt furcsállom mondjuk, hogy nyávogni sem nyávogott miközben nyomorgatta a doki.


Szerintem nincs baja.

Különben láza lenne ha gyulladás lenne a szervezetében mondjuk.


A macskák eleve nem szeretik ha a fenekük körül nyúlkálnak.

Ennyi.

2014. márc. 10. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első...nem a s*ggébe nyúlok,te sík hülye...


Szimplán simogatom és ha a háta közepénél hátrább kerül a kezem,akkor megfordul és odakap....A végbele környékére se tévedek,de még a farka tövéig sem megyek el.


Egyébként a macska nem tudja (ellenben az emberrel) hogy az orvos azért nyomorgatja,mert jót akar...

2014. márc. 19. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!