Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért hugyozza le a macskám,...

Miért hugyozza le a macskám, a földön tartott holmijaimat?

Figyelt kérdés

Leginkább zacskókra, zsákokra, és rossz ruhákra gondolok.

Már kiskora óta, ezt csinálja, és nem tudom leszoktatni.

Ha rajtakapom, és rászólok, akkor elbújik, és órákig, elő sem jön, de legközelebb, ugyanúgy megcsinálja.


6 éves, ivartalanított nőstény.


2014. márc. 12. 23:06
 1/7 anonim válasza:
Nálunk ilyet régebben csinált a cicus, de meghámoztam egy narancsot, és annak a héjával (miután fertőtlenítettem a helyet) bedörzsöltem a helyet, ahova piszkított, soha többet nem pisilt az almon kívül máshova :)
2014. márc. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Biztos ezzel akar rávenni, hogy ne legyél olyan igénytelen hogy a cuccaidat a földön tartod.
2014. márc. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem is zavarja a "kupi" az én macskám az azt csinálta hogyha egy ruha lekerült a földre akkor leült mellé és nézet, majd egy picit megkaparta és ráfeküdt. a zacskókba meg próbált belebujni.
2014. márc. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Jó hogy nem sz* rja le. K* rva a nyát szánalmas dög. Ingyé él be van fogadva és még rinyál a kosz miatt? lol Én már meghámoztam volna egy eredeti macska táp etetőnek.
2014. márc. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
4-es te nem vagy normális XD
2014. márc. 13. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tiszta az alom? Nyugis helyen van?

Nekem egyik lány macskám a száraztápot pisilte le folyton, mert nem tetszett neki a szaga. Cseréltünk tápot, azóta megoldódott.

Amikor koszos az alom, szaga van, stb, mert elfelejtődik a napi takarítás, akkor a másik lánykám reggel lepisili a lábamat...

Valamilyen jelzés ez nála, valami nem jó. Nézd meg az almot, próbálj másikat, tartsd tisztán, ha folyton mászkálás van körülötte akkor helyezd át egy nyugis sarokba, és ne hagyd szanaszét a ruháidat meg a zacskókat.

2014. márc. 13. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A zacskókat rakd el a cica elől. Egyik ismerősöm cicája úgy halt meg, hogy játszott vele és megfulladt. :(
2014. márc. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!