Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan meneküljek el a volt...

Enorika kérdése:

Hogyan meneküljek el a volt férjemmel (aki állandóan itthon van) együtt használt közös lakásból úgy hogy a holmijaimat nem akarom itt hagyni? Nincs más választásom. Volt már valaki ilyen helyzetben? Valami jó tippet szívesen fogadnék.

Figyelt kérdés
2013. nov. 18. 21:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%

úgy érted volt férjedTŐL?

miért kell elmenekülni ha már elváltatok? Kérdd meg h segítsen csomagolni, üljetek le, beszéljétek meg, h mi kihez tartozik. Gondolom vannak gondok különben nem írtad volna ki a kérdést, viszont h konkrét megoldást tudjunk javasolni, ahhoz jobban le kell írnod a helyzetet

2013. nov. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
57%
Nincs más választásod? Szerinted meg fog verni?
2013. nov. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
60%
54%, hülyeséget beszélsz, látszik, hogy még nem voltál ilyen helyzetben.
2013. nov. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
68%
2013. nov. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
Ha a fizikai bántalmazástól félsz, menj el a cuccaid nélkül. Később visszamehetsz valakivel, aki fizikailag támogat, ha van egy nagydarab, segítőkész rokon vagy barát. A férjem is egyszer segített a kolléganőjének, hogy el tudja hozni a szívgyógyszereit az agresszív pasijától:S
2013. nov. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
70%
2013. nov. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
97%

Jó pont, ha van hova "menekülnöd".

Nem tudod, őket megkérni, hogy menjenek oda, és segítsenek pakolni?


Ha nem, és feltételezem, azért félsz, mert agresszív a volt férjed, akkor apránként cuccolj át. A végére hívj egy taxit.

2013. nov. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
5%
5 Szakítottam már együttélés után, sőt hagytam, hagy vigye azt ami nekem járt volna, úgy hogy ez most nem jött be neked:D
2013. nov. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
96%

54%-os! Persze, hogy semmire sem jó a menekülés!Sokkal jobb egy alkoholista férfival együttélni, aki veri és terrorizálja a családot.A gyerekek végignézik, hogy úszik vérbe az anyjuk,ha sírnak ők is kapnak,majd örök életre lelki sérültek lesznek.

Szerintem is sokkal jobb, ha együtt marad az ilyen nő is a férfivel, hisz milyen patkány dolog lenne már a gyerekei jövőjére gondolni.

2013. nov. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
5%
Ugyan kérlek..Eleve minden költözésnél nincsenek jelen a gyerekek.Pl. De szerintem te kizárólag kötözködni akarsz, mert neked az a jó, ha kipakolod más embert, mig az nincs otthon. Hát tudod: számomra az egy ostoba tolvaj, aki ezt teszi, semmi több.
2013. nov. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!