Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám nagyon beteg. Mit...

A macskám nagyon beteg. Mit lehetne tenni érte? Többi lent!

Figyelt kérdés

A szeme befele áll, mintha kancsítana és olyan mintha szürkehájog lenne a szemén... látszólag nincs vele semmi gond. Rendesen eszik és lát rendesen.

Valami mérget ehetett, vagy egy olyan egeret aminek a szervezetében méreg volt.(ez az én elméletem)

Ismerősöm mondta hogy az ő macskáival is volt hasonló probléma. Az egyik nagyon sok tejet ivott, ami kicsit megfosatta. A másik pedig megdöglött...

A tejen kívül van valami amivel segíteni lehet neki? Valakinek hasonló tapasztalata?



2014. márc. 13. 11:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Orvos esetleg??
2014. márc. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 szántóvető ***** válasza:

állatorvos és

1. vizsgálat

2. kezelés

3. reménykedés hogy még nem késő.

[link]

2014. márc. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

# 2/2


hát ettől a linktől kinyilt a bicska a zsebemben.. az első kommentelő leirja bazz hogy a macska már csütörtökön nem tudott járnilátszott rajta hogy baja van ez meg szombaton akarta elvinni orvoshoz?


nah az ilyennel etetnék egy nagy adag patkányirtót aztán bezárnám a garázsba..

2014. márc. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 szántóvető ***** válasza:
100%
ja igen,napokig nézte a haláltusáját.
2014. márc. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Andizsuzsi ***** válasza:
A "szürkehályog" a szemén a harmadik szemhéj, aminek az előreesésre általában valamilyen betegség miatt történik, de nem feltétlenül.
2014. márc. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én nem látom ebben a mérgezést. A harmadik szemhéját látod a macseknak, de ha ezen kívül nincs semmi baja, akkor hol itt a mérgezés? A mérgezés tünetei általában hányás, remegés, nyáladzás, zavart viselkedés, látható szenvedés, étvágytalanság.

A tiéd a leírtak alapján közel sincs ehhez.

A szemhéj miatt érdemes megmutatni egy dokinak, mert utalhat betegségekre.

2014. márc. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben nem itt kérdezgetnék hanem rohannék a cicával dokihoz.
2014. márc. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyesek inkább végignézik azt is, ha egy olyan betegsében pusztul el a macskájuk, ami egy-két injekcióval gyógyítható lenne, majd közlik, hogy biztos megmérgezték, ez van.
2014. márc. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!