Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Maximum mennyi fokot bír ki a...

Maximum mennyi fokot bír ki a macska?

Figyelt kérdés

Van egy 6 hónapos kiscicám! Én általában elég fázós vagyok és mindig felveszem magasabb hőmérsékletre a konvektort!

A cicának mi az ideális hőmérséklet amit szeret? Azt akarom hogy jól érezze magát a szobámban!


2009. dec. 16. 22:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Páratartalomtól is függ! Szerintem 30 fok felett már nem érzi túl jól magát... Olyan 20 lehet neki az ideális. Ha nagyon meleg van, adj neki sok vizet, és nem lesz gond. A macskák strapabíróak. Ettől még 20-25 fokot mondok.

A kérdés különben megmosolyogtató... :)

2009. dec. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ez cicától is függ :) Nekünk kettő van, egyik szeret a hideg padlóra feküdni, másik viszont annak ellenére, hogy amúgy is meleg van, még a radiátor alá is fekszik! :)

Egyébként szerintem is a köztes megoldás ideális, olyan 22fok körüli :)

2009. dec. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Húú.a kérdés megrémisztett....:) Azt hittem mikróba akarod rakni..

Szerintem macskafüggő,tesómék cicája egész nap a radiátoron szunyál.:)

2009. dec. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi nektek! Akkor rakok ki párologtatót!! :)

Am van sok vize úgy hogy abból nem lehet gond :)

2009. dec. 16. 22:42
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a macskák nagyon szeretik a meleget,és 25C fok felett érzik jól magukat.De persze maximum is van,ami 35C fok körül lehet.Ám nekem is van 6 hónapos kiscicám,aki nem is olyan kicsi,kb 3,5 kiló körüli:)
2009. dec. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szeretik a jó meleget, 3 macskám van mind a radiátoron fekszik általában, én megsülnék olyan forró pedig:D
2009. dec. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi macskáink a kandallónk előtt alusznak órákat, imádnak ott aludni. :-) Imádják a meleget és ott szerintem van 35 fok, ha nem több. :-D
2009. dec. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az én perzsacicám is folyton a radiátoron feküdt, pedig néha nagyon forró volt.

Szeretik a meleget.

2009. dec. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekünk most a radiátoron is alszik. A víz 75 fokos... Aztán ledobja magát a kőre, h lehüljön, vagy kimegy. Aztán bejön, és megint kaja, majd radiátor. :)
2009. dec. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

vigyázz, 170 fokon olvad! :D


Amúgy: nem mindegy? vannak kinti macskák is. a miénk is kint lakik... -20ban is elvan, csak gyorsabban szedi a lábát...

2009. dec. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!