Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Elegem van az ilyenekből....

Elegem van az ilyenekből. Ebből elég. Egyet értünk?

Figyelt kérdés

Lássuk be ,az oldalt elárasztják a "Macskám terhes" kérdések és hasonlók. Mire lehet ebből következtetni???Hogy a "kedves" kérdező nem ivartlanitotta macskáját. Útálom az ilyen kérdéseket. Ugy is vita lesz. De ne sülyedjünk már le a parasztok szintjére szóval amondó vagyok ,hogy ha ilyen jellegű kérdést irnak ki akkor mindenki csak egy szót irjon nagy betűvel:-IVARTALANITÁS


Aki pedig nem ezt irja az vessen magára. Jöjjönek rá a nem ivartlanitók ,hogy itt ugy is hiába vannak és nem lesz több ilyen provokáló kérdés. És azt is remélem ,hogy ha nem is most de valamikor ezek a belül jó emberek megváltoznak és ivartlanitják az állataikat.



2014. márc. 26. 18:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
73%

Mi tavaly 4 vemhes macskát ivartalaníttattunk egy állatvédő szervezet segítségével.Miért?Azért,mert itt a falunkban a parasztok nem költenek macskára.Nemhogy ivartalanításra,de még orvosra sem,ha beteg az állat.Ha meggyógyul magától,jó.Ha elpusztul,az is jó,ingyen lesz másik.

Akié volt a 4 macska,saját elmondása szerint egyetlen évben több mint 30(!!!)kismacskát ölt meg.Jellemzően vízbe fojtással vagy élve elásással.És ez csak egy év termése.

Ennél azért nagyságrendekkel jobb vemhesen ivartalanítani,ezt bármelyik normálisan gondolkodó ember beláthatja.Én ezt nem tartom sem abortusznak,sem gyilkosságnak.

2014. márc. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
47%
Én IVARTALANÍTOTTAM a macskámat. Nem is lett vemhes, helyette emlődaganatos lett és elpusztult. Ennyit erről.
2014. márc. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
53%
Akkor lehet,hogy már későn lett ivartalanítva.Ha előtte már volt vemhes vagy ellett is,akkor az ivartalanítás nem zárja ki az ilyen problémát,csak nagyban csökkenti az esélyét.
2014. márc. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!