Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért csinálja ezt a cicám?

BíborHorse kérdése:

Miért csinálja ezt a cicám?

Figyelt kérdés

8 hónapos lánymacskáról van szó, magyar házi macska, bár lehet benne abesszin vér (nem biztos!). Eleinte szobatiszta volt, ahogy általában (legalábbis nekem eddigi macskáim mind igényelték az almot, nem kellett külön megtanítani, mint például egy kutyát), aztán elkezdett össze-vissza piszkítani, holott volt alomtálcája, benne a szokásos alommal. Gondoltam, mivel éppen ivarérett lett, lehet, hogy ez kavar be (bár eddig úgy tudtam, hogy a kandúrok szoktak jelölgetni) és mivel éppen ért is már, hogy sterilizáljuk, elvittem a műtétre. Ez komplikációk nélkül zajlott le, és nem volt semmi probléma, azt leszámítva, hogy továbbra is a párnájára piszkít. Szerintetek mitől lehet? Mit csinálhatok vele?

Lehet, hogy az zavarja, hogy másik macska szagát érzi? De mennyiben zavarhatja egy kasztrált kandúr szaga?


Válaszaitokat előre is köszönöm, beszólásoktól kíméljetek. :)



2014. márc. 27. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Mikor lett ivartalanitatva? Mert a hormonok nem urulnek ki egyik pillanatrol a masikra.
2014. márc. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Március 5.-én.
2014. márc. 27. 17:01
 3/4 anonim ***** válasza:
3 hónap még kiürülnek a hormonjai.
2014. márc. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2014. márc. 28. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!