Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám elkezdte vakarni a...

A macskám elkezdte vakarni a hátát és nem tudom mi van vele?

Figyelt kérdés

A szőre nem hullik de viszont valami foltot vettem észre a hátán én rühre gyanakszom.

Szerintetek az?És ha az akkor tudtok olyan gyógymódot amitől itthon is meggyógyulhat?



2014. márc. 28. 20:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egyrészt rossz helyre írtad a kérdést, másrészt erre érdemben választ egy állatorvos fog tudni adni. Hogy gondolod, hogy látatlanban mi majd megmondjuk, pláne meg is gyógyítjuk? Egy csomó dolog lehet élősködőtől kezdve az allergián át a hormonális problémáig.
2014. márc. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem vidd állatorvoshoz. Vagy ha hétfőig nem tudod elvinni, vegyél NEOSTOMOSANT, és azzal fürdesd meg.

Mi azt az 5 ml-s ampullát 2 liter kézmeleg vízben szoktuk feloldani.

2014. márc. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmiféle házi praktikával ne próbálkozz! A lehető leghamarabb vidd állatorvoshoz! Ha egy állaton bármilyen tünetet észlelünk, azonnal orvoshoz kell vinni. Ha már a te állatod, az felelősséggel jár. Nincs otthoni gyógymód...
2014. márc. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Leírás alapján valóban nem lehet sok tanácsot adni, de ha rühre gyanakszol, akkor igen rossz helyen jársz. Nyilván akkor utána néztél ennek a betegségnek, de akkor azt is meg kellett, hogy találjad, hogy mihamarabb ÁLLATORVOS!!! Emellett persze jó adag betegség lehet, ami hasonló tünetekkel jelentkezik, de egyikre sem ajánlott a házi kezelés. Ezért van a doki, hogy megmondja, hogy mia gond és milyen lehetőségek vannak a kezelésre.
2014. márc. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Lehet hogy Microsporum Canis betegsége van.

Vidd el orvoshoz!


[link]

2014. márc. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

Elvittem a macskát állat orvoshoz és kiderült hogy egy szálka miatt vakarta

2014. ápr. 2. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!