Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az előbb megharapott a macskám...

Az előbb megharapott a macskám, lehet valami bajom?

Figyelt kérdés

Nem vérzett, de lett 2 piros pötty, raktam rá betadint. Az nagyon aggaszt, hogy megkérdeztem anyát, hogy ugye be van-e oltva, mire azt mondta, nincs :S (ehhez ne fűzzetek hozzá semmit, tudom... de vele nem érdemes vitatkozni)

Na tehát a kérdés, hogy így lehet valami bajom? :/

15/L


2013. szept. 27. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem vérzett akkor biztosan nem lesz bajod! :) Legrosszabb esetben lehet kérni tetanuszt, de szerintem ilyenkor fölösleges.
2013. szept. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Betadinozd szorgalmasan.
2013. szept. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Engem tudod hányszor harapott meg már a macskám 10 év alatt (ennyi idős)? :D

És még mindig élek... igaz, benti cica, nem kóricál sehol, nincs benne semmi élősködő, de akkor is..

2013. szept. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak akkor lehet tőle bajod, ha valami miatt nem működik rendesen az immunrendszered. De erre kicsi az esély. Semmi bajod nem lesz, ilyen dolgok mindennap érik az embert. Hidd el, többet árt, ha mondjuk Budapesten élsz, mint hogy a macska megharap...
2013. szept. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szia!


Nem biztos, hogy lesz bajod, mindenesetre én jól kivéreztetném azt a sebet! Nagyapámat egyszer megharapta egy macska, a hüvelykujja melletti húsnál, kórházban volt vele napokig. Veszélyes bacik kerülhetnek a szervezetedbe egy ilyen harapásnál. Ha fertőződne, vagy lüktetne, menj orvoshoz!

2013. szept. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!