Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért mond mindenki rosszmájú...

Miért mond mindenki rosszmájú megjegyzést nekem, ha elmondom neki, hogy pénzért vettem a fajtatiszta macskám?

Figyelt kérdés
Eléggé idegesítő, hogy mondják, hogy házimacska jobb, meg minden, de ha most ez tetszik, akkor mit csináljak? :P
2009. dec. 17. 21:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Semmit, szeresd a cicádat, nem másnak vetted, hanem magadnak, örülj neki, mások meg gondoljanak, amit akarnak!

Miért fontos az neked mások véleménye?

Mindenki nem szerethet, és te sem mindenkit! Ez igy kerek, szeretted, volna, megvetted, ennyi!

2009. dec. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
Szeresd nagyon a macskát, hálás, aranyos, nekem is volt, igaz, nem fajtatiszta, de ha úgy adódott volna, én is megvettem volna, mert állatszeretőnek tartom magam 2000%-ban, ÉS AKI NEM ÁLLATSZERETŐ, AZ SOHA NEM IS FOGJA EZT MEGÉRTENI! Boldog Karit!
2009. dec. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%

Van a vadrózsa, másnéven csipkebogyó.

Meg van a nemes rózsa.


A csipkebogyónak finom a gyümölcse, a nemes rózsának szép a virágja.


A csipkebogyóért általában nem fizetünk, hanem kiránduláson szedjük ősszel, úgy, ahogy a természet megalkotta, a természetnek fizetek érte azzal, hogy ahol csak tudok, vigyázok rá.


Ha valakinek rózsát viszek ajándékba, azt a rózsát kertészek generációi válogatták bizonyos fajta sztenderdek alapján, így alakult ki a sajátos szépsége, a pénzt, amit kifizetek, a fajta kialakításáért és védelméért nyújtott fáradtságos (emberi) munkáért adom.


Valahogy így tudom elképzelni a házi cicák és fajmacskák viszonyát. Egy bizonyos példány pedig csak másodlagosan tartozik valamely fajtához, elsődlegesen az én kis cukim, aki épp itt alszik a laptopom mellett.

2009. dec. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szabadulj meg a lelkiismeret furdalásodtól. Ha nem megy, akkor meg fogadj be egy árva cicát is a fajtatiszta mellé és akkor biztos elmúlik.
2009. dec. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Engem is folyton leszólnak hogy hogy voltam képes több tízezret fizetni egy macskáért. De ez engem nem érdekel hiába szép a házicica ha nekem ez a különleges fajta(peterbald sziámi) tetszik. Csak irígyek hogy nekem volt rá pénzem és olyat választottam amilyen tetszett és nem csak egy sima háziciccet:) Nincs bajom a házimacsekkal sem olyanom is volt:)

Te se törödj senkivel

2009. dec. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Nem para hogy pénzért vetted. kivéve ha csupaszmacska :D Az szar... :D

Amúgy a házimacska azért "jobb" mert több fajta keveredéséből, sokkal erősebb, minden téren, egészségügyileg is, mint egy túlnemesített fajtiszta macsek. Nézd meg az utcagyőztes vs. "tündibündivesztikutyus" példát... :D havernak "tündibündi" van... havonta megy fogkövet szedetni egy egyéves kutyának, mert ha nem szedeti, kihullik a foga... a miénknek 10 évesen megvan minden foga, pedig sima korcs :D

2009. dec. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem mindegy hogy fajtiszta vagy házicica lényeg hogy szeresd és gondoskodj róla
2009. dec. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ez csak irígység!

Aki azt mondja hogy a házimacska jobb az is féltékeny hogy neked Fajta tiszta cicád van!

2009. dec. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
írigység - tudatlanság. az igaz, hgy mindenfajta macska aranyos, de ha valakinek egy persza tetszene, vagy egy sziámi, akkor mértne vegyen? jól tetted, egyszer én is szeretnék egy sziámit. :)
2009. dec. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Am brit rövidszőrüm van :D xD
2009. dec. 18. 22:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!