Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 4hónapos kiscicánk kaparja a...

4hónapos kiscicánk kaparja a tapétát és rágja a kábeleket! Mit tegyünk?

Figyelt kérdés
Kaparófája van!
2009. dec. 19. 12:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Én azt tanácsolnám, hogyha van rá lehetőség, akkor zsugorcsövezzétek be azokat a kábeleket, amiket csak lehet. Sajnos amit nem lehet, azt el kell dugni, hogy ne férjen hozzá a cica. Ha pedig látjátok, hogy tépi a tapétát, én a helyetekben hangosan leszidnám és oda vinném a kaparófához. Mint a szobatisztaságra szoktatásnál.
2009. dec. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már mindent megpróbáltunk, azt is amit írtál, büntetéssel is de csak kaparja! Fejhallgató, töltő kábeleket rág meg!
2009. dec. 19. 12:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a töltő zsinórját kellő magasságban tartom, nem éri el. Ha elérné rágná. A kislámpa zsinórját néha elkapja de rászólok és abbahagyja. Lehet kicsit önfejűbb a cicád, legyél kitartó és szólj rá ha rágcsál meg kapar.
2009. dec. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

boritsd be a kábeleket kábelcsővel, ilyen színes, saturnban médiamarktban lehet kapni, kb 1000 forint.

Azt rághatja:)

De ha megneveled,rászólsz miközben csinálod és elviszed onnan, illetve megmutatod neki hogy kapirgálja a kaparófát, akkor azt fogja használni egy idő után. Kapargasd rajta a lábát például.

2009. dec. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!