Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A ti macskátok is szokott...

A ti macskátok is szokott visszabeszélni?

Figyelt kérdés
Szerintem olyan vicces :) Ha szólok a cicámhoz akkor mindig visszanyávog, el tudunk "beszélgetni" így egész sok ideig. Ha pl az ágyon laptopozok akkor is odajön, "nyekereg" egyet és odafekszik mellém vagy a laptopra. Szerintem azt is érzékeli ha épp róla beszélgetünk valakivel, ha kimondom a nevét akkor is figyel, nyávog egyet mintha azt mondaná "na mi az?". Olvastam hogy a macskák csak az emberrel "kommunikálnak" ilyen nyávogással, tehát ez is az lenne? A ti cicátok szokott ilyet?
2014. ápr. 7. 14:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen,pont ilyeneket IS szokott :))

Ha épp érkezik haza,és kint vagyok...meglát..és már messziről mondja a magáét,miközben rohan hozzám.

:))

2014. ápr. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

igen :)))

ha hazaerek elmeseli a napjat, miutan udvozolt, vagy legalabbis nyavog egy sort mikozben setalunk befele :)

meg ha raszolok valamiert, pl edes fiam masszal mar le az asztalrol, hat sztem siman visszabeszel :))

2014. ápr. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!