Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet hogy átjött ránk a...

Lehet hogy átjött ránk a cicából a bolha?

Figyelt kérdés
Hoztunk haza egy kiscicát ,megfürdettem,tettünk rá bolha irtó nyakörvet!Elképzelhető hogy kimásztak belőle a bolhák,ha voltak, és most minket zaklatnak.Vakarózunk mi is meg a gyerekek is de nem látok rajtuk se semmit.Ha azok akkor hogyan irthatom ki őket a szobából.
2009. dec. 20. 18:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Igen, lehet, velem is fordult már elő.
2009. dec. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos lehetséges.Én ugyan így jártam, hazahoztam egy pici cicát, a bolha átment mindenhova, ágyba szőnyegbe ruhákba mindenhova.Összecsípkedtek mindenhol.Akármilyen írtószert vettem semmi nem ölte meg őket.Neken az volt a szerencsém hogy nem volt gyerek, így én kevertem BI 58-at lefújtam a szobát, és két hétre kiköltöztem onnan.És még az sem volt 100%-ig hatásos.
2009. dec. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
4%
Meg kell beszélni a bolhákkal hogy titeket hagyjanak békén!
2009. dec. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen a macskabolha kompatibils az emberrel:-)
2009. dec. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Porszivózz egy nap 2x 3x és mindenhol ágyon asztalon fotelon stb cserélj ruhát pizsit ágyneműt és mosd 90 fokon tuti halál nekik ja porszívót csuma szívó erőre.
2009. dec. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A porszívóval nem mész semmire ha sokan vannak, én naponta 3x takarítottam takarítógéppel, és az sem szedte ki őket:S
2009. dec. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
szia! igen nálunk sokáig benn éltek a macskák aztán az ágyamban is aludtak aztán kb 3hónapig periodikusan visszajöttek a porszívó segíthet meg a coopba vettünk ilyen rejtett életmódú rovar spary-t amivel teljesen befújtma a szobámat azóta nem találkoztam eggyel se
2009. dec. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Macskára frontline combo, az nem csak a macskán hat, hanem ott is, ahol a macska mászkál, alszik. Amúgy meg ami rajtad van azt nyomd szét. Ha észreveszem, hogy megcsíp ledobálom az összes ruhámat kiforgatom őket és vadászok. Érdekes nem szokott bolha invázió lenni, pedig három kijárós macska van, és teljesen rendszertelenül kapnak cseppeket.
2009. dec. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem az unokám macskájától lett a lakásban bolha.Minden szert kipróbáltam,de nem használt egy sem.Eszembe jutott nagyanyám módszere:énden kárpitos dolgot ecettel átdörzsöltem.A bolhák eltúntek,és a szőnyegek is szép színúek lettek.
2009. dec. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
cicám stronghold csepegtetőst kapott és döglött bolhák voltak a bundájában. hallottam olyan bolhaírtóról ami csak elűzi a bolhákat.
2009. dec. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!