Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik színű macskát szeretite...

Melyik színű macskát szeretitek legjobban/legkevesbé?

Figyelt kérdés
Igazából az érdekel, hogy a feketéket mennyire szeretik. Valamiért azt szokták legkevésbé szeretni.
2014. ápr. 16. 07:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Mi imádjuk a fekete macskákat!

Volt egy fekete cicánk, ő sajnos tavaly nyáron meghalt egy betegségben.

Azóta kihoztunk egy szintén fekete szőrgombócot az Illatosról.


Minden cicát szeretek, amit kevésbé, azok a fehér macsekok, ill. amelyikben több a fehér, mint más szín.

2014. ápr. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Én imádom a fekete macskákat! Nekem is van, igaz még kicsi 1 éves.
2014. ápr. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Én is imádom a fekete cicákat! :) Szerintem gyönyörűek. Jó ideje nem volt már fekete cicám, de amikor kisebb voltam volt 3 is egyszerre. :) A legszebbek még a fehérek szerintem - ilyenem sajnos soha nem volt. Nekem minnél tarkább egy cica annál kevésbé tetszik, és a cirmos cicákért sem vagyok annyira oda, jobban tetszik ha egyszínű: vörös, fekete vagy fehér. Volt teknőctarka cicám is, őt is ugyanúgy szerettem - de egyébként ez a színösszeállítás tetszik a legkevésbé.

Jelengleg van 2 fehér alapon cirmos és egy vörös cicám, és imádom őket, attól függetlenül, hogy nem a kedvenc színeimben pompáznak. :D

2014. ápr. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Minden cica tetszik, de a legkevésbé a feketék tetszenek. Volt egy gyönyörű szürke-fekete cirmos zöldszemű cicám, rózsaszín nózival. Tomnak hívták. 16 évesen halt meg, tavaly nyáron. Cukorbeteg volt szegény. Most egy vörös- krém cirmos Marci nevű 11 hónapos herélt kandúrka van velem. Ő is gyönyörű. :D Most talán azt mondanám, hogy a vörösek tetszenek a legjobban.
2014. ápr. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
Én a feketéket szeretem a legjobban, a csupaszakat meg egyeltalán :))
2014. ápr. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

10es válaszolnak küldeném, és ne mond hogy nem aranyos, és gyönyörű, pedig fehér vörös foltokkal!


[link]


[link]

2014. ápr. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Legjobban a feketék tetszenek, amik azok is maradnak. Legkevésbé azok a feketék, akik felnőtt korukra bebarnulnak vagy ilyen rozsdás-fekete szerű színük lesz.
2014. ápr. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
és én sem kedveltem, de már ő a legszebb nekem! :)
2014. ápr. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 ecsemecse ***** válasza:

Nekem a szürke cirmos "whiskasmintás" cicák tetszenek legjobban. Különösen a bengáli meg az egyiptomi mau. Hosszú szőrűek között viszont nagyon tetszik a cirmos meg a vörös is. A fekete is szép szerintem, különösen ha világító sárga szemei vannak. Akkor olyan démoni tud lenni. :) De tetszik a sziámi lilajegyűje, a vörösjegyűje és a szürkecirmos jegyűje is.


De egyébként én találkoztam már olyan cicával is, aki nem tetszett színre, de olyan szép formás cica volt és annyira szeretnivaló, hogy azóta a legszebbek között tartom számon. Nem mindegy szerintem sem a cica formája, sem a temperamentuma.

2014. ápr. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!