Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tennétek egy iszonyatosan...

Mit tennétek egy iszonyatosan eleven, ugri-bugri, mindent megrágok, lelökök kismacska ellen karácsonykor, hogy ne bántsa a fát?

Figyelt kérdés

Borzasztó rosszcsont, de hát egyszerűen imádom! 4hónapos kandúrka

Elzárni csak ketrecbe tudom, de nem szeretném, h ott töltsön 2 hetet...


2009. dec. 21. 21:53
 1/7 anonim ***** válasza:
tedd valamire a karácsonyfát, neveld meg, vagy az alját ne diszitsd.
2009. dec. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
És ha másik szobába raknád, nem oda ahol a fa van?
2009. dec. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Asztalra kerül a fa, de oda már fel tud ugrani!
2009. dec. 21. 22:06
 4/7 A kérdező kommentje:
2 szobás a lakásunk, és csak az egyiket használjuk, a másik ilyen raktárféleség pillanatnyilag és a fűtést is elzártuk ott!
2009. dec. 21. 22:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Masszív lábat kell venni a fának, és minden díszt jól rá kel kötni az ágakra. Üveggömb helyett vegyél műanyagot, ne legyen más törékeny sem a fán. Nekünk is most lesz az első karácsony cicával :) Mi ezeket próbáljuk majd meg.
2009. dec. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Utolsó, köszi az ötletet!

Kívánok nektek törésekben mentes, nagyon boldog karácsonyt! :)

2009. dec. 22. 13:15
 7/7 anonim ***** válasza:

Én még a fát oda is kötözném az asztalhoz.


Idén lettem cicatulajdonos és idén van az első karácsony hogy valószinű nem veszek fát csak egy ágat atombiztos díszekkel. Ugyanis az én cicám imád fára/bútorokra mászni.


De tutira azt is szét fogja szedni, a szaloncukrokat letépi majd és miszlikekre aprított színes szaloncukorpapír fogja a lakást egyenletes rétegben borítani :D

2009. dec. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!