Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen hatással van egy macskára?

Milyen hatással van egy macskára?

Figyelt kérdés
Két szobás kis lakásban lakom a második emeleten. Szeretnék egy cicát, de ha soha nem mehetne ki az nem lenne káros neki?
2014. ápr. 17. 10:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Meg lehet úgy csinálni ha vállalod a lakást hogy teljesen ingerbarát legyen neki! Lehet farönköt felvinni, de sima egyszerű kaparót is vehetsz ami szép is, sok sok játék, létezik cicafű is! Sokan tartják lakásban a cicájukat! Ha van erkélyed, az meg kell csinálni cicabiztos hálóval és oda is kimehet akár napozni! Nem lesz semmi baja nem káros neki! De figyelmeztetlek, az én cicám nem bírta a bezártságot, nem mindegyik viseli el! Ha olyat fogadsz örökbe akit bántottak vagy sokat volt utcán, garantálom hogy soha nem akar majd kimenni, el fog futni h a nyílik az ajtó! Egyébként hámmal le tudod vinni sétálni ha bírja!
2014. ápr. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a 4.-en lakom :D és van macskám is és kutyám is. A macska korábban kint lakott, de nem sok idő kellett neki, hogy megszokja a benti létet Nincs vele gond.
2014. ápr. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én kertes házban lakom, mégsem engedem ki a macskáimat soha. Nagyon jól elvannak bent is. Sokat kell vele játszani, készíthetsz neki sk. cicabútort, mászókákat...stb.

Arra figyelj, ne tudjon kiesni/kiugrani az ablakon. Jó megoldás egy masszív szúnyogháló. Bukóra hagyott ablaknál se hagyjátok felügyelet nélkül. Ismertebb több cicát, akik emiatt haltak meg. Beszorultak a nyílásba és addig forgolódtak, amíg az egyiknek eltört a gerince, a másiknak meg belső szervi sérülései lettek.

2014. ápr. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!