Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Klórgázmérgezést kapott a...

Klórgázmérgezést kapott a macskánk?

Figyelt kérdés

Ki lett tisztítva hipóval a wc, a macska pedig valahogy bent maradt a wc-ben és csak 1-2 órával később vettük észre, ahogy kiengedtük össze vissza köhögött meg hörgött.

Lesz valami tartós baja?



2014. ápr. 19. 20:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Úristen..szegééény!!! Hát biztos nem tett neki jót!!! Ha tudod, hívd fel a dokidat,kérdezd meg!

Azért hihetetlen mennyire nehezen vehetők észre mikor élik a saját kis világukat és mindenhova beugrálnak! Tegnap az enyémet anyós bezárta a kocsiba! Hazajött, kipakolt...tettük a dolgunkat, de dél fele már gyanús volt hogy hol van! Kerestem, megnéztem mindenhol, de semmi! 3kor szólt após hogy járjak hátrébb mert füvet nyír! A macska akkor kelt fel, fél nap a kocsiban aludt!! :( annyira sajnáltam!!

2014. ápr. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Azóta kiderült, hogy nem keletkezett klórgáz, hanem csak egyszerű wc tisztító volt, de ugye az se tesz jót neki ha sokáig azt lélegzi be.

Ma már nem volt semmi baja.

2014. ápr. 20. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!