Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mikor foghatom meg a kiscicáka...

Mikor foghatom meg a kiscicákat? (bővebben lent. )

Figyelt kérdés
6 napja megszülettek a kiscicák.. és nem tudom h mikor simizhetem meg őket..kézben csak annyit voltak hogy elvittük őket biztonságosabb helyre a teraszról mivel az anyacica valamiért a kövön ellett meg O.o de ez lényegtelen ,jól vannak..Amikor odamegyek akkor elkezd dorombolni az anyacica és őt simogatom.. de a kiscicákat nem merem meg simogatni:S szerintetek megsimogathatom őket ?
2014. ápr. 24. 15:32
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem nyugodtan.
2014. ápr. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Janka néni ***** válasza:
31%
Ha az anyacica dorombolt, amikor odanyúltál, akkor megengedi, hogy megcirógasd a kicsiket. De semmiképp se vedd fel őket, mert a gerincük és a belső szerveik is nagyon érzékenyek még. Ha meg épp szopnak, akkor az anyacicának is fájdalmat okozhatnál. Tehát csak az ujjaiddal finoman smítsd meg a hátukat.
2014. ápr. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
61%
Normális esetben a kezdetektől meg lehet őket fogni. Most gondolj bele, hogy egy tenyésztőnél mi lenne ha nem foghatnák meg, vagy ha állatorvoshoz kéne vinni őket. Nekem sosem volt gondom meg fogni az újszülött kiscicákat.
2014. ápr. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
72%
Egesz nyugodtan meg simogathatod oket meg ovatosan fel is emelheted oket nem lesz semmi bajuk!:)
2014. ápr. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) akkor majd megsimogatom őket.. de még nem emelem fel őket.. max majd ha kinyílott már a szemük . :)
2014. ápr. 24. 16:14
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Mennyi állatkínzó...
2014. ápr. 25. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!