Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ellés után mennyi idö mulva...

Ellés után mennyi idö mulva foghatom meg a kiscicákat? A dobozba szeretnék tiszta rongyot tenni mert ami benne van az véres meg maszatos

Figyelt kérdés
2011. ápr. 13. 11:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha a mamacica már nyugodt, simízd együtt együtt a kiscicákkal, hogy bízzon a kezed "szagában".készítsd oda a tiszta ruhát,amekkorára ráfér a család, és próbáld átemelni a cicát legalább egy kiscicával együtt. aztán gyorsan a többi picit, villámgyorsan kitakarítani a helyüket és tiszta ronggyal együtt vissszatenni őket.

megint simizd szorgalmasan, hogy megnyugodjon a cicamama.

2011. ápr. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
igen,úgy ahogy az első mondja,ilyenkor nagyon agresszív a mamacica ha úgy érzi el akarják venni a kölykeit :-) óvatosan!
2011. ápr. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek,csak attol félek hogy utána nem fogja etetni öket ha megfogom a piciket.nagyon szoros a szeretet és bizalom köztem az anyamacskával,az én ágyamba akart elleni:)
2011. ápr. 13. 12:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha bízik benned az anyamacska, akkor nem lehet baj, mert ismeri a szagod. Mindenképpen olyankor csináld, amikor ott van és látja.
2011. ápr. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én három cica fialásán vagyok túl (hosszú évek alatt)de csakis bennem bíztak az anyacicák.volt, hogy amikor a burokból kihámozta a kiscicát már nem volt ereje elrágni a köldökzsinórt és én vágtam el kisollóval.a kis mázas cicát odatettem a cicijéhez szopni,szóval én rögtön megfogtam őket.

ne félj nem lesz semmi baj, ő tudja, hogy rád számíthat.

a lényeg, hogy a fizikai és a lelki kontaktus is meglegyen.

Simogasd őket és beszélj is közben hozzájuk, így tündéri, kezes, barátságos kiscicákat tudsz majd elajándékozni.

nem mindegy, hogy fújó karmológép, vagy egy doromboló szőrmók.

Első fialásuk után mindegyik cicámat ivartalanítottam,de örök élmény marad mindig, ahogy egy cicaalom fejlődik.

Bocs, de elfogult vagyok cicügyben:)

üdv-cicás-

2011. ápr. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk a munkahelyemen születtek kis cicák és a cicamama akit mi etettünk simán hagyta hogy megfogjuk az újszülött babáit,szerintem nem lesz gond.Azért ,ha lehet nem kell őket állandóan fogdosni hagy tudjon a mama nyugodtan gondoskodni róluk,ha sokat zavarod elköltözteti a családját.
2011. ápr. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!