Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Keresek olyan menhelyet...

Keresek olyan menhelyet Pesten ahol bevesznek beteg, oltatlan cicát is és nem altatják el. A menhelyeken csak oltott féregtelenített cicákkal foglalkoznak. Illatos út kizárva. Hol vannak ilyen menhelyek ahol nincsenek gátló kritériumok?

Figyelt kérdés
Megtalált minket egy édes cirmos de nincs valami jó bőrben orvosra lenne szüksége.A féregtelenítés megvolt de munka és pénz hiányában oltásra és gyógyíttatásra nincs pénz. Elvinnénk ha lenne hová.Miért is vannak menhelyek? Miről is szól az állatmentés? Nem a bajba jutott, segítségre szoruló állatokról? Hogy lehet ilyen alapon elzárni egy állatot a segítségtől? Ez baromira elszomorító. Egy kutyát össze tudnak szedni az árokpartról egy beteg cicán meg épp azért nem tudunk segíteni mert pont rászorul?!A meleg házikón és a kaján kívül már mást nem tudunk neki biztosítani.
2009. dec. 23. 19:42
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

MÉGEGYSZER RÖVIDEBBEN

KÉPEK A CICÁROL:PROXNET MÉDIA AZON BELÜL:KÉPFELTÖLTÉS, KÉPMEGOSZTÁS AZON BELÜL:FELTÖLTÖTT KÉPEK LINK.

OTT SOK MINDEN VAN AMI NEM FONTOS DE OTT VAN 6-7 KÉP EGY SZÜRKE CIRMOSRÓL.Ő AZ.

2009. dec. 25. 14:13
 12/15 A kérdező kommentje:
PRÓBÁLTAM A KÉPFELTÖLTÉS PONT HU-T DE OTT NEM VETTE BE NEM JÖTT ÖSSZE DE MÁSHOL VÉGÜL IS SIKERÜLT KÖSZI
2009. dec. 25. 14:15
 13/15 anonim ***** válasza:
Ah, az enyém fekete volt. Azért köszönöm, hogy írtál.
2009. dec. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Elég homályosak a képek, telefonnal készültek? Itt van kettő ami viszonylag jól látható:


[link]


[link]


Nem tudom, hogy mit etetsz vele, de ha belefér a keretbe, akkor javaslom vegyél állatorvosnál vagy állatpatikában Royal Canin Kitten Weaning tápot. Nekem a dokim ezt adta, mikor október közepén egy csont és bőr cica hozzám került ideiglenesbe, hogy ez jó ilyen esetben, mert nagyon könnyen emészthető és magas az energia tartalma. Most kedden már 4,1 kg-ot mértünk nála, vagyis azóta megduplázta a súlyát.

2009. dec. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Igen telcsivel készültek más nincs sajnos,a kis piszok meg nem akart belenézni a célba biztos szégyenlős,a kaja sztem belefér mert habár a cicát a szomszédom fogadta be de az egész földszint eteti így ha összedobjuk az még belefér köszi a tanácsot.
2009. dec. 25. 20:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!