Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Immunerősítés macskáknak?...

Immunerősítés macskáknak? Milyen vitamint?

Figyelt kérdés

A vetri dmgről hallottam, hogy jó, de hatezer fölött van belőle egy üvegcse. A macska béres csepp viszont csak 2500 max, az is jó? Végül is mindkettő immunerősítő vitaminkészítmény. Nekem amúgy szimpatikusabb a béres, nem kifejezetten az ára miatt, csak most néztem meg, hogy olcsóbb. Tévednék? Esetleg vitaminos paszta?


Felv pozitív macskának lesz, nincsen baja, de pozitív, ezért a fokozott odafigyelés mellett szeretném erősíteni az immunrendszerét, de nem tudom, hogy melyiket vegyem.


2009. dec. 24. 02:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én mindkettőt használtam a beteg kutyámnál. Nem tudom, hogy mennyire játszott közre, de a kutyám kb. 2 évvel túlélte a halálos diagnózist. Viszont a Béresről bizton állíthatom, hogy farkasétvágyat csinál, erre készülj fel.

Javaslom, hogy olyan táppal etesd a cicád, ami teljes értékű, vagy mégjobb, ha eszik házikosztot is, és macskafüvet.

BOLDOG KARÁCSONYT, és jó egészséget a cicusnak!

2009. dec. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezt a topicot kifejezetten leukozisos macskák gazdái látogatják, itt szerintem sok segítséget kaphatsz. És írnak is egy szerről, ami magyar találmány, legalább olyan jó, mint a vetri dmg, viszont talán olcsóbb.


[link]

2009. dec. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen, láttam azt a homeos dolgot, de nekem az alkohol miatt nem nagyon tetszik a recept, mindenesetre majd utánakérdezek.


Szuper prémiummal etetem, meg költök rá rendesen, azért is gondoltam, ha a macska béres is jó kevesebb mint feleannyiért, akkor hanyagolnám a vetrit, mert mást is vehetek a különbségen. :)


Köszönöm!

2009. dec. 24. 22:53
 4/6 A kérdező kommentje:
Házi kosztból is kap ezt-azt, de vigyázok vele, mert a bevett tápján kívül sok minden meghánytatja. :)
2009. dec. 24. 22:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Keresd fel a www.juniorrezervatum.hu oldalt regisztrálj a fórumra a rezervátum vezetője Hasznos Zsuzsa nagyon sokat tud a cicákról és sikereket ért már el leukózisos cicák kezelésében ,ő biztos tud neked tanácsokat adni mit tehetsz a cicádért.
2009. dec. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ühüm, olvass bele, de ne vedd szentírásnak.


Őszintén szólva, nekem kicsit furának tűnik. Elég sok mindent szent igazságnak ad elő, mintha annyira értene hozzá, közben meg sokszor csak hadovál mindenfélét. Én értem, hogy elvégzett valami tanfolyamot, de nagyon sokszor úgy tesz, mintha minimum egy csodadoktor lenne.


Még régebben akartam macskát onnan, de mikor megláttam a honlapján a szerződésben, hogy csak az általa ajánlott orvossal ivartalaníttathatnám a macskát, akkor azt mondtam, hogy aha, persze. Mert ő abban bízik. Hát kösz, én meg abban bízok, amelyik a szomszéd utcában lakik és eddig soha semmi bajom nem volt vele.

2009. dec. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!