Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet ez a betegség?

Encsy Csibe kérdése:

Mi lehet ez a betegség?

Figyelt kérdés

A cica egészséges volt,életvidám,mindig szaladgált és játszott.Egyszer csak azt vettük észre,hogy az egyik lábára sántít.Arra gyanakodtunk,hogy felakadt valahova,vagy belelépett valamibe.

Ez a dolog egyre rosszabb.Mostanra már olyan mértékű az elváltozás,hogy nem bír lábra állni..olyan mintha az izmai ellazultak volna.Nincs erő a testében.Enni és inni sem iszik.Wc-zni is el kell vinni és akkor néha pisil.

Izomsorvadásra,epilepsziára és csontritkulásra gyanakszom.Amikor lábra állítjuk akkor nyávok.fájnak a csontjai.Kérem,aki tud segítsen.Előre is köszönjük.:)



2014. ápr. 30. 19:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Vidd állatorvoshoz, vagy vágd fejbe, hogy legalább ne szenvedjen utolsó napjaiban.
2014. ápr. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Már bocs,de az rohadtul nem érdekel senkit,hogy te,aki nem vagy állatorvos,mire gyanakszol.

És ha véletlenül beletalálnál is a diagnózisba,azt hitted,hogy itt megmondjuk,hogyan kezeld ki otthon ingyen?

Már az kimeríti az állatkínzás bűncselekményét,hogy eddig hagytad orvosi ellátás nélkül kínlódni.Normálisabb országokban ilyesmiért szépen ballagnál a börtönbe.

AZONNAL doki.Ha nincs pénzed kezeltetni,gazdasági eutanázia vagy átadod egy állatvédő szervezetnek.

2014. ápr. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
feltettem egy kérdést kulturált hangnemben..és kulturált választ vártam.
2014. ápr. 30. 20:00
 4/10 A kérdező kommentje:
valóban nem vagyok állatorvos,de biztos jobban értek hozzájuk,mint te.
2014. ápr. 30. 20:01
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha annyira értenél hozzá,akkor nem hagytad volna már idáig sem szenvedni.

Semmi sértőt nem írtam,csupán tényeket.Az állatkínzás bűncselekménye benne van a törvényben és kimeríti az,ha egy állatot hagysz szenvedni.

Mióta van nála ez a betegség?Lementem egyébként a kérdésedet és a válaszokat és elküldöm macskákkal foglalkozó állatvédő szakértőnek.Biztos örülni fog Ő is.

2014. ápr. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Már mentve is van és küldöm is.
2014. ápr. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Akarom mondani,ne fáradj a kérdés törlésével,el van mentve,el van küldve az illetékesnek.
2014. ápr. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nem az én macskám egyébként
2014. ápr. 30. 21:04
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem tudja elvinni dokihoz,nincs pénz vagy autó?
2014. ápr. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
pénz
2014. máj. 1. 07:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!