Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tudnék tenni?

Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés
Tegnap délután hoztuk el a 8 hetes kiscicánkat, aki kisebb szünetekkel azóta jajveszékelve nyávog a szekrény mögött és fúj, ha bekukkantok hozzá. Tudom, hogy biztos nagyon fél, de néha azt érzem csak azért csinálja hogy bemenjek hozzá (mert éjjel muszáj voltam átmenni egy másik szobába, nem bírtam tovább) akkor elhallgat egy kicsit, de ugyanúgy fúj, és ha ki akar jönnieglát és visszafut. Mennyiidő mire ez elmúlik? :(

2014. máj. 1. 06:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Békén kell hagyni, majd megszokja a helyzetet. Ha már kicsit felengedett, játszani kell vele, finom falatokkal kényeztetni, de semmit sem szabad erőltetni, hadd haladjanak a dolgok az ő tempójában. Általában pár nap alatt szépen megnyugszanak.
2014. máj. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Adj neki egy plüss állatot.
2014. máj. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szoknia kel az emberek jelenlétét.Sok időt tölts vele, egy idő után beadja a derekát
2014. jún. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!