Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy macska meglett a padlásra....

Egy macska meglett a padlásra. Jo ötlet volt?

Figyelt kérdés

A héten vettem észre hogy egy macska meglett a padlásra.

Amikor felmentem és megláttam őket nagyon cukik voltak már ki volt nyilva a szemük meg minden 4 kiscica volt ott.

De másnap már meg is fogtam őket. Az anymacskával semmien kapcsolatom nincs néha néha láttam őt a hátsó kertben, de nem nagyon izgatott. Elkedtem gondolkodni hogy jo ötlet e volt vagy nem e hadja ott az anya a kiscicákat vagy viszi elmáshova. Lehetséges?



2014. máj. 9. 20:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem hagyja magukra, az inkább valószínű, hogy elviszi máshová őket, ha zavarja, hogy tudnak róluk.

Ne fogdosd egyelőre a kiscicákat, inkább csak az anyjuknak vigyél fel kaját. Vihetsz alacsony karimájú dobozt vagy kosarat meleg ruhadarabokkal, de ne pakold bele őket csak tedd le valahová ne túl közel hozzájuk, majd felfedezik maguknak, ha akarják és beleköltöznek.

2014. máj. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!