Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek milyen színű lesz?

Szerintetek milyen színű lesz?

Figyelt kérdés

Megmarad a színűk ilyennek vagy sötétedik vagy milyen lesz a színűk ezeknek a kiscicáknak, ha felnőnek?

Van szürke cirmos ( [link] ) és fekete ( [link] ), amin egyértelműen látszik, de pl. ő, akit szintén szürke cirmosnak titulálnak a szüleim, kissé vörösesbarnás. Később méginkább ilyen lesz, vagy ennél többet nem barnul? Ő szerintetek sem sima szürke színű lesz?

[link]

És a legkülönlegesebb színű szerintem a következő, a szüleim szerint fekete, de szerintem színvakok, mert nekem egyértelműen barna. Szerintetek ő milyen színű (lesz)?

[link]

(Nem a fényviszonyok miatt ilyen színűek, tényleg ilyenek)


2014. máj. 9. 20:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Kint vannak???Be kell vinni őket mert igy macskanáthásak lesznek.Az nem olyan mint az mberi nátha.DAGANAT nőhet az orrában szóval én nem kockáztatnék. Hány hetesek???A nyolcadik héten meg kell ,hogy kapják az oltásokat.


Kérdésedre válaszolva:-Ez sok mindentől függ.A szemük színe az biztos meg fog változni.

2014. máj. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Dehogy vannak kint, ma először vittem ki őket kicsit délután a dobozukban levegőzni, 26 fok volt. 3 hetesek.

A szemük tudom, hogy változni fog, csak a szőrük érdekelne:)

2014. máj. 9. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!